W sytuacji potrzeby natychmiastowej interwencji należy dzwonić pod nr 997 lub 112

Rejon: Borawe, Daniszewo, Czarnowiec, Tobolice, Dzbenin, Korczaki, Kamianka, Rzekuń, Ławy, Goworki, Drwęcz, Susk Nowy, Susk Stary, Laskowiec, Teodorowo, Nowa Wieś Wschodnia, Ołdaki, Przytuły Nowe, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele

mł. asp. Sławomir Matlak

tel. 696 497 159
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzielnicowy w pierwszej połowie 2024 roku przeprowadzi działania priorytetowe w rejonie sklepu spożywczo-monopolowego mieszczącego się w miejscowości Rzekuń, będą prowadzone działania prewencyjne. W miejscu tym dochodzi do sytuacji, gdzie osoby będące tam dopuszczają się wykroczeń spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego oraz spoczynku nocnego poprzez krzyki oraz używają słów wulgarnych. Do zdarzeń dochodzi w przeciągu całego tygodnia, najczęściej w godzinach 12:00-24:00.

Zakładany cel do osiągnięcia: spadek skarg i zgłoszeń mieszkańców. Sposób oceny zamknięty.

Podmioty współpracujące: sołtys m. Rzekuń oraz Urząd Gminy w Rzekuniu.

Rejon: Laskowiec, Nowa Wieś Wschodnia, Ołdaki, Przytuły Nowe, Przytuły Stare, Rozwory, Susk Nowy, Susk Stary, Teodorowo, Zabiele.

st. asp. Janusz Kośnik
tel. 696 497 159
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzielnicowy w pierwszej połowie 2024 roku przeprowadzi działania priorytetowe w rejonie sklepu spożywczego mieszczącego się w miejscowości Laskowiec, gm. Rzekuń, będą prowadzone działania prewencyjne. W miejscu tym dochodzi do sytuacji, gdzie osoby będące tam dopuszczają się wykroczeń spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego oraz spoczynku nocnego poprzez krzyki oraz używają słów wulgarnych. Do zdarzeń dochodzi w przeciągu całego tygodnia, najczęściej w godzinach 12:00-24:00.

Zakładany cel do osiągnięcia: spadek skarg i zgłoszeń mieszkańców.

Podmioty współpracujące: Sołtys miejscowości Laskowiec, gm. Rzekuń oraz Urząd Gminy w Rzekuniu.

Do zadań dzielnicowego należy, w szczególności:

  • prowadzenie rozpoznania przydzielonego mu rejonu pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan bezpieczeństwa i porządku publicznego;
  • realizowanie zadań z zakresu profilaktyki społecznej;
  • realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;
  • kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego.

Czasem z różnych przyczyn dzielnicowy nie będzie mógł odebrać połączenia. Powodem może być interwencja lub inne czynności służbowe. W tego typu sytuacjach połączenie będzie przekierowane do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, który udzieli informacji dotyczącej dzielnicowego lub skieruje patrol policji.

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sytuacji potrzeby natychmiastowej interwencji należy dzwonić pod nr 997 lub 112