header image
Strona główna Ze szkół Biedronki dbają o ząbki
Biedronki dbają o ząbki PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Przedszkole w Rzekuniu   
wtorek, 29 stycznia 2013 09:45, 1518 odsłon

Nasze przedszkole w listopadzie 2012 r. przystąpiło do II Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków "Akademia Aquafresh" koncentrującym się na profilaktyce stomatologicznej dzieci. Celem programu było wykształcenie w dzieciach nawyku dbania o higienę jamy ustnej, aby w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica.

W związku z realizacją tegoż programu, dzieci z grupy I - "Biedronki" przystąpiły do konkursu plastycznego pt. "Każdy z nas wie, jak z Pastusiami o ząbki dbać swe!", wykonując plakat pod hasłem: "Biedronki dbają o ząbki". Praca została zamieszczona na stronie internetowej Akademii Aquafresh, gdzie każdy z nas mógł oddać swój głos. W konkursie wzięło udział ponad 2300 prac. Nagrodą główną był plac zabaw oraz cztery nagrody wyróżnienia. Niestety mimo ogromnego zaangażowania dzieci, praca nie wygrała, ale satysfakcja z wykonanej pracy pozostała.

 

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2013 10:00
 

Czy wiesz, że...

Urząd Gminy w Rzekuniu informuje, że w dniu 1 marca 2019 r. wnioski na dowody osobiste będą przyjmowane tylko do godz. 1130. Od 4 marca 2019 r. będzie możliwe składanie wniosków o wydanie e-dowodu.

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości