header image
Strona główna Ze szkół Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Przedszkole w Rzekuniu   
wtorek, 29 stycznia 2013 10:33, 1247 odsłon

Tradycje bożonarodzeniowe były inspiracją do zaproszenia rodziców dzieci 3-4 letnich z gr. I "BIEDRONKI" na spotkanie opłatkowe do naszego przedszkola, które odbyło się dnia 13 grudnia 2012 r. Spotkanie miało charakter zajęć otwartych, podczas których dzieci, chcąc sprawić przyjemność członkom swojej rodziny, przedstawiły jasełka pt. "Wesołe kolędowanie", a także zaangażowały rodziców do wspólnej zabawy i pracy plastycznej, w wyniku której powstały przepiękne ozdoby na świąteczny stół – choinki.

Zgodnie z tradycją świąteczną wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, włączyli się także do śpiewania tradycyjnych, polskich kolęd. Mimo chłodu panującego na dworze w przedszkolu gościła ciepła i miła atmosfera.

 

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2013 11:01
 

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości