header image
Strona główna Ze szkół Wigilia w Borawem
Wigilia w Borawem PDF Drukuj Email
Autor (źródło): SP w Borawem   
wtorek, 20 grudnia 2011 17:33, 1306 odsłon

16 grudnia 2011r. o godzinie 1700 odbyło się spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Borawem. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście : Wójt Gminy Rzekuń p. Stanisław Godzina, Przewodniczący Rady Gminy p. Edward Gryczka i Sołtys wsi Borawe p. Marzena Dumała oraz rodzice, uczniowie i nauczyciele.

Na początku uczniowie przedstawili piękną część artystyczną, montaż poetycko – muzyczny. Następnie p. Dyrektor Krzysztof Dawid przywitał wszystkich gości, podziękował rodzicom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości i złożył wszystkim świąteczne życzenia. W krótkich wystąpieniach do życzeń dołączyli się p. Wójt Stanisław Godzina i p. Przewodniczący Edward Gryczka.

Następnie ks. proboszcz Andrzej Kowalewski poprowadził wspólną modlitwę i zaintonował kolędę "Bóg się rodzi". Wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Następnie zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej, którą przygotowali rodzice.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

 

 

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości