header image
Strona główna Ze szkół Dzień Matki w SP w Borawem
Dzień Matki w SP w Borawem PDF Drukuj Email
Autor (źródło): SP w Borawem   
czwartek, 02 czerwca 2011 08:10, 1539 odsłon

W czwartkowe popołudnie 26 maja 2011r. w Szkole gościliśmy wyjątkowe osoby - Mamy. Odpowiedziały na zaproszenie dzieci i przybyły na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki. Uczniowie przygotowali występ artystyczny. Od przedszkolaków po szóstoklasistów wszyscy deklamowali i śpiewali z głębi serca Mamom w dniu ich święta. Program artystyczny przygotowały wychowawczynie poszczególnych klas, o oprawę plastyczną zadbała p. Elżbieta Dawid, muzyczną p. Joanna Zaorska. Na zakończenie akademii dzieci wręczyły Mamom własnoręcznie wykonane upominki, składając życzenia. Do tych serdeczności dołączył swoje słowo dyrektor szkoły.

Następnie wszystkie Panie zostały zaproszone na herbatę i ciasto. Spotkanie przebiegało w radosnej, pełnej życzliwości atmosferze. Dowodem na to były uśmiechnięte i wzruszone twarze wszystkich Mam.

 

Poprawiony: czwartek, 02 czerwca 2011 12:24
 

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości