header image
Strona główna Ze szkół Choinka szkolna
Choinka szkolna PDF Drukuj Email
Autor (źródło): M. Makowska   
czwartek, 24 lutego 2011 16:04, 2654 odsłon

W piątek 11 lutego 2011 roku w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Drwęczy odbyła się zabawa choinkowa. Uczniowie przybyli na godzinę 14.00. Plan imprezy był bardzo napięty i nie pozostawiał ani chwili na nudę. Obejmował:

  • Zabawę z aktorami ze studia artystycznego ,"MAGIK"
  • Wizytę Mikołaja i rozdanie prezentów.
  • Poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców.
  • Konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.
  • Rozdanie kartek walentynkowych
  • Artystyczne malowanie twarzy
  • Dyskotekę

Zabawę rozpoczęli aktorzy ze studia artystycznego. Dzieci bardzo aktywnie
i chętnie w nich uczestniczyły. Po dwóch godzinach doskonałej zabawy, uczniowie udali się na zasłużony poczęstunek, zorganizowany przez zawsze niezawodnych Rodziców, którzy bardzo licznie uczestniczą we wszystkich uroczystościach związanych z życiem szkoły.

W dalszej części imprezy niespodziewanie odwiedził nas św. Mikołaj z pełnymi workami prezentów. Dzieci były zachwycone. Chętnie zabawiały zacnego gościa, recytując wiersze, opowiadając dowcipy, tańcząc i śpiewając.

Podczas trwania całej imprezy uczniowie mieli możliwość zrobienia artystycznego makijażu. Efekty zaskakiwały wszystkich. Dzieci wyglądały doskonale. Nawet niektórzy dorośli pozazdrościli pięknych ozdób na twarzach swoich pociech i postanowili skorzystać z usług naszej utalentowanej wizażystki

Następnie został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Jury złożone z rodziców, jednogłośnie postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. A można było zobaczyć wiele postaci: Księżniczki, Tygrysy, Batmana, Spider Mena, Wróżki, Motylki, Królową Nocy, Królową Pszczół, Wiedźmę, a nawet piękną Kocicę itp.

Z okazji zbliżających się ,"Walentynek" zostały rozdane piękne i kolorowe kartki w kształcie serduszek, w których ich autorzy wyznawali podziękowania, akceptację i serdeczność.

Dyskoteka trwała do godziny 2100. Jej uczestnicy młodsi i ci starsi rewelacyjnie się bawili.

Po zabawie choinkowej pozostały już tylko wspomnienia. Ale nie należy się martwić, bo następna już za rok.

 

Poprawiony: wtorek, 01 marca 2011 14:45
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości