header image
Strona główna Z Gminy Nowa linia autobusowa Ostrołęka - Susk Stary - Rozwory - Ostrołęka
Nowa linia autobusowa Ostrołęka - Susk Stary - Rozwory - Ostrołęka PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 30 grudnia 2022 15:14

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 02.01.2023 r. Gmina Rzekuń uruchomi nową linię autobusową relacji Ostrołęka - Susk Stary - Rozwory - Ostrołęka. Kurs będzie obsługiwany przez firmę zewnętrzną. 

Lokalny samorząd wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców podjął decyzję o zorganizowaniu gminnego połączenia komunikacyjnego ze względu na zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji. 

Proponowany na stronie ostrołęckiej spółki rozkład jazdy linii nr 21 nie będzie funkcjonował od 6 stycznia 2023 r. Jednocześnie informujemy, że Gmina Rzekuń będzie prowadziła badania i analizy zmierzające do modyfikacji sieci połączeń lokalnego transportu zbiorowego w taki sposób, aby zapewnić komfort wszystkim mieszkańcom korzystającym z publicznej komunikacji. 

Gminny transport będzie bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy, który będzie obowiązywał od 02.01.2023 r.


 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Zawiadomienie Starosty Ostrołęckiego z dnia 11 czerwca 2021 roku w sprawie nawiązania do wszczętego na wniosek mieszkańców wsi Teodorowo postępowania w sprawie uznania za wspólnotę gruntową działki nr 76 o pow. 0,45 ha położonej w obrębie Teodorowo.

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości