header image
Strona główna Z Gminy Informacja w sprawie linii Ostrołęka - Kamianka przez Dzbenin, Korczaki
Informacja w sprawie linii Ostrołęka - Kamianka przez Dzbenin, Korczaki PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
czwartek, 15 grudnia 2022 16:08

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że z dniem 16.12.2022 r. zostaje zlikwidowana linia nr 18 na trasie Ostrołęka - Kamianka przez Dzbenin, Korczaki (i z powrotem), którą obsługiwał Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce. Od tego dnia wskazana trasa obsługiwana będzie przez operatora zewnętrznego działającego na zlecenie Gminy Rzekuń. 

Odpowiednio oznaczone autobusy będą kursowały w godzinach, które obowiązywały dotychczas, są dostosowane do potrzeb uczniów i osób pracujących w mieście. Zmiana nastąpi jedynie na kursie przedpołudniowym. Autobus, który rozpoczynał trasę o godzinie 11.15 z Dworca PKS został przesunięty - na prośbę mieszkańców Dzbenina - na godzinę 10.40 z Dworca PKS. Kursów na linii jest kilka dziennie. Jechać może każdy. Zapraszamy do korzystania z nowej, BEZPŁATNEJ linii autobusowej. 


 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Zaścianek Mazowsza" ogłosiło nabór wniosków o przyznanie pomocy nr I/2022 oraz nr II/2022 w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje dotyczące Przedsięwzięcia MILA - Miejsca Integracji i Lokalnej Aktywności oraz Start Produkcji i Usług.

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości