header image
Strona główna Z Gminy UWAGA! Zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel
UWAGA! Zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 21 października 2022 12:30

Drodzy Mieszkańcy,
prosimy o deklarację ile węgla potrzebują Państwo na zimę. Szacunkowa wartość to ok. 2000 zł za tonę. Niestety Gmina nie odpowiada za jakość węgla ani za termin dostawy. Deklarację prosimy złożyć do poniedziałku 24 października br. w sekretariacie Zakładu Obsługi Gminy w Rzekuniu, ul. Kolonia 1B, 07-411 Rzekuń lub wysyłając wiadomość SMS.

Jak prawidłowo wysłać zapotrzebowanie na węgiel za pośrednictwem wiadomości SMS?

Aby skutecznie wysłać zgłoszenie, należy rozpocząć wiadomość SMS od słowa kluczowego WEGIEL a następnie wpisać treść naszego zgłoszenia (należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, zapotrzebowanie, tj. zadeklarować orzech, groszek, ekogroszek lub miał węglowy oraz ilość zakupu paliwa stałego) i wysłać na numer 792 202 232. Po przetworzeniu wiadomości otrzymają Państwo potwierdzenie SMS z numerem, pod którym Państwa zapotrzebowanie zostało zarejestrowane w Zakładzie Obsługi Gminy w Rzekuniu. Jeśli nie otrzymacie Państwo wiadomości zwrotnej prosimy o kontakt z pracownikami Zakładu Obsługi Gminy pod numerem telefonu 29 643 20 55.

Projekt ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe zakłada sprzedaż przez gminy maksymalnie 3 ton węgla.

Przykładowy SMS:
WEGIEL JAN KOWALSKI RZEKUN KOSCIUSZKI 123 ORZECH 3 TONY

Ważne:

  • usługa jest dostępna tylko dla mieszkańców gminy Rzekuń;
  • wielkość liter nie ma znaczenia;
  • po słowie kluczowym WEGIEL powinien wystąpić odstęp;
  • zalecane aby nie wpisywać polskich znaków w wiadomości, znaków interpunkcyjnych (np. kropki, średnika, przecinka, itd.) i nowych linii
  • wiadomość nie powinna zawierać więcej niż 160 znaków;
  • osoba obsługująca zgłoszenie może skontaktować się z osobą zgłaszającą w przypadku, gdy będą potrzebne dodatkowe informacje.

Załącznik: zapotrzebowanie_na_wegiel.pdf

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2022 09:51
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości