header image
Strona główna Z Gminy Dożynkowa biesiada "Świnia kontra Dzik"
Dożynkowa biesiada "Świnia kontra Dzik" PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 05 sierpnia 2022 12:14

Już 14 sierpnia br. zapraszamy na biesiadę dożynkową „Świnia kontra Dzik”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 od mszy św. w kościele w Przytułach Starych. Po nabożeństwie nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Będzie prezentacja sołectw i kół łowieckich, konkurs kulinarny oraz konkurs „To wiemy o ochronie środowiska”.

Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano zajęcia West Site (zumba, trampoliny), a dla pasjonatów jednośladów konkurs WORD. Na scenie zaprezentują się Arkadiusz Korytkowski czy grupa „Kolej na Łapianki”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół SPONTAN. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną z DJ-em.

Biesiadzie towarzyszyć będą: atrakcje i animacje dla dzieci, gry, zabawy i zawody sprawnościowe, warsztaty rękodzieła, stoiska z rękodziełem, handlowe i gastronomiczne.
Organizatorami wydarzenia są: Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak, Radna Gminy Rzekuń Łucja Łada, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, OSP Rozwory oraz sołectwa: Ołdaki, Rozwory, Przytuły Stare, Przytuły Nowe i Nowa Wieś Wschodnia.
Poprawiony: piątek, 05 sierpnia 2022 12:19
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Gmina Rzekuń pozyskała kolejne środki zewnętrzne. Samorząd znalazł się wśród beneficjentów Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i otrzymał wsparcie finansowe na rozbudowę ul. Polnej w Laskowcu. Wójt Gminy Bartosz Podolak podpisał już stosowną umowę w tej sprawie.

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości