header image
Strona główna Z Gminy Odpust ku czci św. Anny w Kamiance
Odpust ku czci św. Anny w Kamiance PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 05 sierpnia 2022 08:55

31 lipca br. mieszkańcy gminy Rzekuń oraz sąsiednich miejscowości wzięli udział w odpuście ku czci św. Anny w Kamiance. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą mszą św. Po nabożeństwie na uczestników odpustu czekało mnóstwo atrakcji. Były konkursy z nagrodami, pływanie motorówką po Narwi, a także stoiska gastronomiczne i kramy z upominkami.

Na rozstawionej na polanie scenie wystąpili: Orkiestra Kurpiowska, słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zespół The OrchestRose, czy grupa Mamzel. Gwiazdą wieczoru był zespół BAYERA. Publiczność tańczyła do największych hitów grupy, takich jak "Do samego rana", "Popłyniemy" czy „Obrączki szczerozłote”. Całość zakończyła się zabawą taneczną.

Odpust w Kamiance to jedna z największych tego typu imprez w powiecie ostrołęckim i Gminie Rzekuń. Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Rzekuń, OSP Kamianka, Urząd Gminy w Rzekuniu, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, Zakład Obsługi Gminy w Rzekuniu. Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.


Poprawiony: piątek, 05 sierpnia 2022 12:13
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Zawiadomienie Starosty Ostrołęckiego z dnia 11 czerwca 2021 roku w sprawie nawiązania do wszczętego na wniosek mieszkańców wsi Teodorowo postępowania w sprawie uznania za wspólnotę gruntową działki nr 76 o pow. 0,45 ha położonej w obrębie Teodorowo.

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości