header image
Strona główna Z Gminy Utrudnienia w ruchu drogowym
Utrudnienia w ruchu drogowym PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Urząd Gminy w Rzekuniu   
piątek, 24 czerwca 2022 09:09

W związku z wydarzeniem pn. „Rzekuń Wita Lato”, które odbędzie się w niedzielę 26 czerwca na placu przy ul. Miłej w msc. Rzekuń (stadion), wystąpią utrudnienia w ruchu. Tego dnia od godzin porannych zamknięta zostanie część ulicy Miłej, z ruchu wyłączony będzie odcinek od ul. Skłodowskiego do ul. Jana Pawła. Wyznaczone zostaną objazdy. Pomocy kierowcom będzie udzielać obsługa wydarzenia.

Podjęte działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2022 12:35
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Na wniosek samorządu Gminy Rzekuń odbędą się dodatkowe konsultacje społeczne dla mieszkańców w sprawie budowy obwodnicy Ostrołęki w ciągu dróg wojewódzkich nr 544 i 627. Organizatorem spotkania jest inwestor zadania, tj. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Mieszkańcom przedstawione zostaną dwa warianty przebiegu obwodnicy, wstępne parametry drogi oraz zakres planowanej inwestycji. Konsultacje odbędą się w poniedziałek 8 maja br. o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej.

Jednocześnie przypominamy, że uwagi i wnioski można składać do 11 maja 2023 roku w formie pisemnej za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Urzędu Gminy w Rzekuniu, ul. Kościuszki 33, 07-411 Rzekuń lub osobiście w punkcie podawczym na I piętrze tut. Urzędu. Formularz opinii dostępny jest na stronie www.rzekun.pl. Pod tym adresem znajdą również Państwo szczegółowe mapy przebiegu obwodnicy.

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości