header image
Strona główna Z Gminy Prosta droga do śmierci
Prosta droga do śmierci PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Piotr Ossowski, Gazeta Współczesna   
środa, 14 listopada 2007 13:51

To już trzecia w tym roku śmiertelna ofiara wypadku drogowego na drodze 61 w Laskowcu. Tym razem zginął tam 42-letni pasażer terenowego nissana.

Policjanci z ostrołęckiej drogówki nie mają żadnych wątpliwości: okolice Laskowca na drodze do Łomży to najbardziej niebezpieczny odcinek dróg w regionie. Potwierdzają to statystyki.

Ostatni śmiertelny wypadek wydarzył się we wtorek. Tir wyprzedzający kolumnę samochodów wjechał wprost w skręcającego w lewo, do Laskowca właśnie, nissana. Jego 42-letni pasażer zginął, 20-letni kierowca leży w szpitalu. Niespełna miesiąc temu doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego, a w marcu czołowo zderzyły się dwa tiry. Jeden kierowca zginął. To bilans tylko tego roku.

więcej...

 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Małżeństwa z gminy Rzekuń, które przeżyły ze sobą 50 i 25 lat, świętowały jubileusze złotych i srebrnych godów. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Krzysztof Górski. Dalsza część miała miejsce w sali bankietowej, gdzie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Wójt Gminy Rzekuń dokonał aktu dekoracji medalami "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" pary, które od pół wieku trwają przy złożonej sobie przysiędze.

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości