header image
Strona główna Z Gminy Prosta droga do śmierci
Prosta droga do śmierci PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Piotr Ossowski, Gazeta Współczesna   
środa, 14 listopada 2007 13:51

To już trzecia w tym roku śmiertelna ofiara wypadku drogowego na drodze 61 w Laskowcu. Tym razem zginął tam 42-letni pasażer terenowego nissana.

Policjanci z ostrołęckiej drogówki nie mają żadnych wątpliwości: okolice Laskowca na drodze do Łomży to najbardziej niebezpieczny odcinek dróg w regionie. Potwierdzają to statystyki.

Ostatni śmiertelny wypadek wydarzył się we wtorek. Tir wyprzedzający kolumnę samochodów wjechał wprost w skręcającego w lewo, do Laskowca właśnie, nissana. Jego 42-letni pasażer zginął, 20-letni kierowca leży w szpitalu. Niespełna miesiąc temu doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego, a w marcu czołowo zderzyły się dwa tiry. Jeden kierowca zginął. To bilans tylko tego roku.

więcej...

 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości