header image
Strona główna Z Gminy Informacja Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu
Informacja Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Anita Sipowicz   
piątek, 13 marca 2020 14:54

W związku z zarządzeniem Nr 19/2020 Wójta Gminy Rzekuń z dnia 13 marca 2020 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzekuniu uprzejmie informuje, iż od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do 31 marca 2020 r. interesanci będą przyjmowani wyłącznie w sprawach nie cierpiących zwłoki w pomieszczeniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu ul. Kolonia 1b. W pozostałych sprawach informację można uzyskać telefonicznie pod nr 29 761-73-95 w godzinach pracy Ośrodka lub mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Godziny pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu nie ulegają zmianie. Druki wniosków są dostępne na stronie Urzędu Gminy Rzekuń w zakładce ośrodka pomocy społecznej. Pracownicy nie będą wykonywali kopii dokumentów dostarczanych do Ośrodka.
Dokumenty składane osobiście należy umieścić w odpowiednim pojemniku ustawionym w punkcie przyjęć interesantów w bibliotece.

Powyższe działania mają na celu zapobieganie szerzenia się koronawirusa oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i naszym pracownikom.

                                                                                       Anita Sipowicz,

                                                                Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

                                                                                          w Rzekuniu


Informacja dotycząca zmian w pracy OPS i ZOG Zmiany_w_pracy_OPS_ZOG.pdf

Poprawiony: sobota, 14 marca 2020 15:53
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości