header image
Strona główna Z Gminy Koncert z kolędą i nadzieją w Nowy Rok w Rzekuniu
Koncert z kolędą i nadzieją w Nowy Rok w Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
poniedziałek, 13 stycznia 2020 10:12

Bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy cieszył się koncert pt. „Z kolędą i nadzieją w Nowy Rok”, który odbył się w niedzielę 12 stycznia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu. Przed publicznością wystąpili artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, Filharmonii Narodowej i scen warszawskich, a także Chór Dziecięcy działający przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu pod dyrekcją Agnieszki Majewskiej.

W murach kościoła rozbrzmiały m.in. „Dzisiaj w Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy”, „White Christmas”, czy „Kolęda dla nieobecnych”. Organizatorami wydarzenia byli: władze samorządowe gminy Rzekuń, wójt Bartosz Podolak, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu oraz Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu Ks. Kan. Jan Mrowca.Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2020 10:52
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 160 gości