header image
Strona główna Z Gminy Mikro-instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej w gminie Rzekuń
Mikro-instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej w gminie Rzekuń PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 29 listopada 2019 12:00

Na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Rzekuń powstały mikro-instalacje fotowoltaiczne. Inwestycje zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu województwa mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2019”. Mikro-instalacje fotowoltaiczne o mocy 5 kW powstały w systemie "zaprojektuj-wybuduj" na budynkach: świetlicy w Daniszewie, remizy w Kamiance i remizo-świetlicy w Rozworach.

Z kolei inwestycja o mocy 4,5 kW została zrealizowana na budynku świetlicy OSP Zabiele. Zakres prac obejmował m.in. dostawę niezbędnych materiałów i urządzeń, wykonanie robót budowlano-montażowych czy wykonanie prac wykończeniowych.

Łączny koszt zadania pn. „Budowy mikro-instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznych na terenie gm. Rzekuń” to ok. 100 tys. zł, z czego kwota dofinansowania wyniosła 40 tys. zł.

 

 

 

 


Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2019 10:58
 

Czy wiesz, że...

Urząd Gminy w Rzekuniu informuje, że w dniu 1 marca 2019 r. wnioski na dowody osobiste będą przyjmowane tylko do godz. 1130. Od 4 marca 2019 r. będzie możliwe składanie wniosków o wydanie e-dowodu.

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości