header image
Strona główna Z Gminy Mikro-instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej w gminie Rzekuń
Mikro-instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej w gminie Rzekuń PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 29 listopada 2019 13:00

Na budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Rzekuń powstały mikro-instalacje fotowoltaiczne. Inwestycje zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu województwa mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2019”. Mikro-instalacje fotowoltaiczne o mocy 5 kW powstały w systemie "zaprojektuj-wybuduj" na budynkach: świetlicy w Daniszewie, remizy w Kamiance i remizo-świetlicy w Rozworach.

Z kolei inwestycja o mocy 4,5 kW została zrealizowana na budynku świetlicy OSP Zabiele. Zakres prac obejmował m.in. dostawę niezbędnych materiałów i urządzeń, wykonanie robót budowlano-montażowych czy wykonanie prac wykończeniowych.

Łączny koszt zadania pn. „Budowy mikro-instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznych na terenie gm. Rzekuń” to ok. 100 tys. zł, z czego kwota dofinansowania wyniosła 40 tys. zł.

 

 

 

 


Poprawiony: piątek, 07 lutego 2020 10:25
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości