header image
Strona główna Z Gminy Dzieci z Laskowca z wizytą w Urzędzie Gminy w Rzekuniu
Dzieci z Laskowca z wizytą w Urzędzie Gminy w Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:14

Mali czytelnicy z biblioteki w Laskowcu odwiedzili Urząd Gminy w Rzekuniu. Dzieci spotkały się z Wójtem Bartoszem Podolakiem oraz Sekretarzem Gminy Krzysztofem Żebrowskim. Wszyscy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelnictwa pn. "Jak nie czytam, jak czytam".

Podczas spotkania z władzami samorządowymi maluchy nie tylko poznały herb gminy i dowiedziały się, na czym polega praca urzędnika, ale również pokazały, że lubią książki, a czytanie odgrywa w ich życiu bardzo ważną rolę. Młodzi miłośnicy lektur oraz samorządowcy wspólnie przeczytali "Lokomotywę" Juliana Tuwima. Ponadto dzieci za wspaniałą postawę i promocję czytelnictwa zostały nagrodzone słodkościami.

Organizatorami akcji "Jak nie czytam, jak czytam" na terenie Naszej Małej Ojczyzny była Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu oraz jej filia w Laskowcu.

    

Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:28
 

Czy wiesz, że...

Urząd Gminy w Rzekuniu informuje, że w dniu 1 marca 2019 r. wnioski na dowody osobiste będą przyjmowane tylko do godz. 1130. Od 4 marca 2019 r. będzie możliwe składanie wniosków o wydanie e-dowodu.

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości