header image
Strona główna Z Gminy Konkurs na recenzję z koncertu dziękczynnego za dar pontyfikatu św. Jana Pawła II
Konkurs na recenzję z koncertu dziękczynnego za dar pontyfikatu św. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Grażyna Majkowska   
wtorek, 28 maja 2019 07:15

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na recenzję koncertu dziękczynnego za dar pontyfikatu św. Jana Pawła II, który odbył się 19 maja w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

W inicjatywie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w wieku 12-15 lat oraz młodzież ucząca się bądź mieszkająca na terenie Naszej Małej Ojczyzny w wieku 16-19 lat, a także pełnoletni mieszkańcy gminy Rzekuń.

Komisja konkursowa  liczy przede wszystkim na indywidualne oceny koncertu muzycznego i wyrazisty styl nadesłanych prac. Uczestnicy proszeni są o napisanie recenzji standardową czcionką 12 Times New Roman na jedną stronę formatu A4. Gotowy plik powinien być zapisany w plikach: pdf, doc, docx, odt.

Opis koncertu można przesłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście złożyć w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu, ul. Kolonia 1B, 07-411 Rzekuń lub jej filiach w Laskowcu i Borawem. Do prac należy dołączyć oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin_konkursu.pdf    oswiadczenie.pdf

Poprawiony: wtorek, 28 maja 2019 08:08
 

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości