header image
Strona główna Z Gminy Kreatywni technolodzy 3D - II edycja
Kreatywni technolodzy 3D - II edycja PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Grażyna Majkowska   
czwartek, 24 stycznia 2019 19:39

Projekt ma na celu zaangażowanie dzieci i młodzieży w naukę kodowania, projektowania oraz druku 3D w formie warsztatów w bibliotece. Uczestnicy opanują podstawy programowania,  modelowania 3D oraz kodowania za pomocą robota Photon. Nauczą się, jak rozwijać wyobraźnię przestrzenną, jak tworzyć projekty. Poznają nowoczesny sprzęt, będą kreatywni. Skorzystają z zajęć edukacyjnych, które ukierunkują ich zainteresowania, wskażą zastosowanie w wielu branżach oraz pomogą w wyborze zawodu przyszłości.

Od 21 stycznia do 17 lutego wszyscy mieszkańcy Polski mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne w swoim regionie, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”. W V edycji programu organizowanego przez Tesco, 375 organizacji społecznych otrzyma granty na realizację lokalnych projektów.

Od 21 stycznia klienci Tesco mogą głosować na projekty realizowane w ich najbliższej okolicy. Wystarczy do 17 lutego zrobić zakupy w sklepie Tesco w Ostrołęce, znajdującym się w Galerii Bursztynowej przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 28, a wraz z otrzymanym w kasie paragonem poprosić o żeton i wrzucić go do urny oznaczonej naszym projektem. Zapraszamy do głosowania!
Każdy głos ma znaczenie!


Poprawiony: piątek, 25 stycznia 2019 08:54
 

Czy wiesz, że...

Awarie sieci kanalizacji sanitarnej należy zgłaszać pod nr telefonów 994 lub 29 760 32 61.

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości