header image
Strona główna Z Gminy Radni nie chcą pracować! Gmina traci pieniądze i inwestycje!
Radni nie chcą pracować! Gmina traci pieniądze i inwestycje! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina, Wójt Gminy Rzekuń   
poniedziałek, 02 lipca 2018 14:06

Szanowni Państwo,

na dzień 27 czerwca 2018r. została zwołana zwyczajna sesja Rady Gminy Rzekuń.
Zaraz po otwarciu została ogłoszona przerwa do 29 czerwca do godz. 9.00. W piątek, po wznowieniu obrad, z porządku wycofano szereg projektów uchwał. Najistotniejsze dotyczą budżetu gminy Rzekuń, ponieważ brak zmian uniemożliwia realizację inwestycji i sprawne funkcjonowania urzędu.

Nie podjęto też pracy nad bardzo istotnymi projektami uchwał, dotyczącymi zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rzekuń, na który mieszkańcy czekają z niecierpliwością.
Jednocześnie chcę Państwa poinformować, że Studium Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rzekuń jest już obowiązującym prawem.
Wszystkie projekty uchwał zostały przedstawione i omówione na wspólnym posiedzeniu Komisji Rady Gminy w dniu 26 czerwca 2018 r.
Wycofanie projektów uchwał zostało dokonane głosami radnych należących do Klubu Porozumienie i Szacunek oraz Przewodniczącego Rady Gminy.

Wójt Gminy Rzekuń
Stanisław Godzina

Poprawiony: poniedziałek, 02 lipca 2018 14:46
 

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości