header image
Strona główna Z Gminy Niewiedza, czy celowe działania radnego Bartosza Podolaka?
Niewiedza, czy celowe działania radnego Bartosza Podolaka? PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina, Wójt Gminy Rzekuń   
piątek, 01 grudnia 2017 13:27

Szanowni Państwo,
w różnych mediach pojawia się szereg nieprawdziwych informacji dotyczących funkcjonowania naszego samorządu. Pragnę przypomnieć, iż od 9.12.2010 r. pełnię zaszczytną funkcję - Wójta Gminy Rzekuń, jednakże informacje, niemające potwierdzenia, powtarzane są przez cały czas sprawowania przeze mnie funkcji. Naraża to mnie, jako Wójta Gminy Rzekuń na utratę zaufania niezbędnego do sprawowania funkcji publicznych oraz podważa zaufanie do instytucji władzy publicznej.
Liczyłem, że z upływem czasu sytuacja ulegnie stabilizacji. Niestety, w zaplanowany sposób prowadzona jest oszczercza kampania przeciwko mojej osobie.

W tym miejscu chciałbym odnieść się do oficjalnego profilu prowadzonego na portalu społecznościowym przez radnego- Bartosza Podolaka. Pan radny zamieszcza na nim informacje dotyczące samorządu Gminy, jednakże są one bardzo często niezgodne ze stanem faktycznym. Posunął się też do udostępnienia ośmieszających memów z wykorzystaniem mojego wizerunku.

Na profilu prowadzone są również konwersacje z mieszkańcami, w których moja osoba przedstawiana jest w negatywnym świetle. Poniżej zamieszczam fragment takiej konwersacji:

alt

W celu powiększenia, proszę o kliknięcie na powyższe zdjęcie.

Chciałbym zaakcentować, że w tej wypowiedzi została przekroczona granica hipokryzji, niewiedzy i celowego wprowadzania w błąd mieszkańców. Pan radny B. Podolak posługuje się nieprawdziwymi sformułowaniami, iż kontaktował się ze mną w sprawie zjazdów z ul. Ostrowskiej. Nie udzielałem odpowiedzi, ponieważ rozmowa na ten temat nie miała miejsca.
Jako radny wykazał się niewiedzą, ponieważ ulica Ostrowska nie jest drogą gminną,lecz drogą wojewódzką nr 627 łączącą Ostrołękę i Sokołów Podlaski, jej trasa przebiega przez Rzekuń.  Zarządcą i inwestorem drogi jest Zarząd Województwa Mazowieckiego, w związku z tym stwierdzenie, „ że radny będzie podejmował kolejne działania, aby Wójt dokończył inwestycję”- jest po prostu fikcją. Ocenę etyczno-moralną takiego postępowania pozostawiam Państwu.

Pragnę jednocześnie prosić, by podchodzić z dużą ostrożnością i rezerwą do tego typu informacji, gdyż mogą one okazać się elementem rozpoczętej zbyt wcześnie kampanii wyborczej.


Stanisław Godzina
Wójt Gminy Rzekuń

Poprawiony: piątek, 01 grudnia 2017 14:06
 

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości