header image
Strona główna Z Gminy Korczaki: Utonięcie osoby
Korczaki: Utonięcie osoby PDF Drukuj Email
Autor (źródło): KMP Ostrołęka   
środa, 01 października 2008 10:43

fot. http://images.google.plW dniu 28 września 2008 roku o godz. 1645 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca gminy Rzekuń, o ujawnionych zwłokach mężczyzny, przy brzegu rzeki Narew w okolicach miejscowości Korczaki. Na miejsce udała się grupa operacyjno-dochodzeniowa wraz z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń stwierdzono, że zgon nastąpił bez udziału osób trzecich, a jego przyczyną było utonięcie. Mimo wykonanych czynności do chwili obecnej nie udało się ustalić personaliów denata.

Wygląd mężczyzny:
- wiek około 50-60 lat, krępa budowa ciała, był on ubrany w podkoszulek koloru zielonego, niebieską koszulę, beżową kurtkę i spodnie z brązowym paskiem oraz sznurowane pantofle koloru brązowego. Na lewej górnej kieszeni kurtki napis ALFA colection. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie portfel oraz kluczyki do samochodu z breloczkiem Daewoo.
Osoby posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce pod nr tel. 997.

Poprawiony: środa, 01 października 2008 10:52
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń na 100 kobiet przypada 100 mężczyzn (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości