header image
Strona główna Z Gminy Szydełko łączy pokolenia
Szydełko łączy pokolenia PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Agnieszka Majdecka   
wtorek, 17 kwietnia 2012 16:05

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu zaprasza na kolejne warsztaty twórcze. Tym razem odwiedzą nas twórczynie związane z naszą gminą Pani Aldona Stepnowska i Pani Edyta Morawska. Obie Panie zajmują się m.in. szydełkowaniem, dzianiem. Będą uczyły podstaw szydełkowania oraz zaprezentują owoce swojej pracy. Warsztaty odbędą się dnia 27 kwietnia 2012 r. (piątek) o godz. 1700 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu przy ul. Kolonia 1B.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, tych którzy potrafią szydełkować jak również tych, którzy chcieliby poznać tajniki tego rękodzieła. Mile widziane są rodziny wielopokoleniowe: prababcia, babcia, mama, córka, wnuczka. W dobie wszechogarniającej komercjalizacji chcemy zaproponować interesujący i wartościowy sposób spędzania wolnego czasu polegający na wspólnej rozmowie i szydełkowaniu, pomagając członkom rodziny we wzajemnej komunikacji i budowaniu więzi. Gwarantujemy, że nie zabraknie - dobrej atmosfery, wizualnych bodźców artystycznych, ferii kolorów, odrobiny słodyczy i tematów do rozmów.

Wystarczy tylko wziąć szydełko i mały motek włóczki.

Serdecznie zapraszamy.

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2012 16:17
 

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości