header image
Strona główna Z Gminy Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Agnieszka Chełstowska-Wierzba   
piątek, 14 października 2011 07:30

Ostrołęcka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy rozpoczyna I nabór kandydatów do projektu „Załóż firmę z WUP II" realizowanego w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia PO KL.

W ramach projektu planowane są dwa nabory (październik 2011 r.; styczeń/luty 2012 r.). W ramach każdego naboru zostanie wybrana grupa 39 osób (łącznie 78 osób), które zostaną skierowane na szkolenie i doradztwo ogólne. Wsparcie finansowe w formie podstawowego wsparcia pomostowego w wysokości 1100 zł (otrzymywane przez okres 6 miesięcy od dnia podpisania umowy z WUP) i jednorazowej dotacji nie przekraczającej 40.000,00 złotych na rozwój przedsiębiorczości przewidziane jest dla 35 osób wybranych po każdym naborze (łącznie 70 osób).

Formularze rekrutacyjne będą przyjmowane od 25 do 31 października br. w Biurze Projektu (pokój nr 4 i 9) w siedzibie ostrołęckiej filii WUP w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-15.30.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wup.mazowsze.pl w zakładce: Filia Ostrołęka, oraz na spotkaniach informacyjnych organizowanych od 17 do 21 października 2011 roku o godz. 10 w ostrołęckiej filii WUP, ul. Poznańska 17.

Poprawiony: piątek, 14 października 2011 07:36
 

Czy wiesz, że...

Pięćdziesięcioro najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu spędziło wakacyjny wtorek 20 sierpnia na wycieczce w Warszawie.

Dzieci odwiedziły Teatr Syrena, gdzie miały okazję zobaczyć kulisy pracy w teatrze oraz poćwiczyć swoje zdolności aktorskie. Poznały zadania twórców przedstawienia: reżysera, scenarzysty, garderobianej, kostiumologa i wielu osób, bezpośrednio zaangażowanych w realizację spektaklu. Okazało się również, że pierwsze próby aktorskie nie są łatwe, a warsztat wymaga pracy i wielu ćwiczeń.

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości