::  ::
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
 ::  ::
  • O Gminie
  • O Urzędzie
  • Aktualności
  • Inwestycje
  • Dotacje
  • Zamówienia
  • Akty prawne
  • Tematy spraw
  • Kontakt
  1. Urząd Gminy w Rzekuniu

Wypadek w Tobolicach

Szczegóły
KMP Ostrołęka
29 lutego 2008
20 lutego 2008 r. po godzinie 17.00 doszło do wypadku w miejscoowści Tobolice. Kierujący Volkswagenem Passatem potrącił pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy najprawdopodonie nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd. Potrącony mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Postępowanie jest w toku, które wyjaśni okoliczności wypadku.

Niewypał w Teodorowie

Szczegóły
KMP Ostrołęka
26 lutego 2008
21 lutego mieszkaniec Teodorowa w gminie Rzekuń powiadomił, że na terenie jednej z posesji w tej miejscowośći znalazł pocisk przeciwczołgowy, długości ok. 50 cm, pochodzący z okresu II wojny. Miejsce znalezienia niewypału zabezpieczyli policjanci do czasu przybycia saperów.

Interwencje PSP w miesiącu lutym

Szczegóły
www.moja-ostroleka.pl
26 lutego 2008

29 lutego w Laskowcu gm. Rzekuń o godz. 15.35 zgłoszono pożar trawy na nieużytkach. Spaleniu uległo około 5 arów traw. Pożar ugaszono przy pomocy tłumic. Zadysponowano 1 zastęp JRG PSP.

Czytaj dalej

Radni zmuszają mnie do niegospodarności

Szczegóły
Kurier Ostrołęcki
22 lutego 2008
Żeby zasypać dziurę na żwirowej drodze albo wymienić lampę przy drodze Bogusław Tyszka, wójt gminy Rzekuń, musi poprosić o zgodę Radę Gminy. Radni podejmują uchwały zobowiązujące wójta do zaciągania kredytów i zadłużania gminnej kasy. Pobory wójta są niższe niż podległego mu sekretarza gminy - tak zdecydowała opozycja! - pisze "Kurier Ostrołęcki".
Absurd - myślicie Państwo? Gorzej! To jedyny samorząd w kraju, gdzie gospodarz jest tak bezradny... Można skwitować tę sytuację dwoma słowami: Polskie piekiełko.

Czytaj dalej

Zaproszenie na zebranie Mieszkańców

Szczegóły
Tomasz Majewski
21 lutego 2008

Wójt Gminy Rzekuń, Radni z Rzekunia i Rada Sołecka sedecznie dziękują mieszkańcom za tak liczne przybycie na zebranie, które odbyło się 24 lutego 2008 r. o godz. 1600 w remizoświetlicy w Rzekuniu.

Wasza obecność była dla nas dowodem szacunku i zaangażowania we wspólne dobro, jakim jest nasza Mała Ojczyzna. Liczymy na Wasze wsparcie, a ze swej strony gwarantujemy, że na bieżąco będziemy informować Was o działaniach Rady i Wójta, organizując kolejne zebrania.

 

Czytaj dalej

Włamanie do kościoła

Szczegóły
KMP Ostrołęka
12 lutego 2008
W niedzielę, 10 lutego 2008 r. przed godziną 18.00 proboszcz parafii w Rzekuniu powiadomił o włamaniu do kościoła. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustali, że do włamania doszło kilka godzin wcześniej między 14.30 a 16.30. Złodziej ze skarbonki stojącej w kościele ukradł pieniądze w kwocie około 400 złotych. Następnie włamał się do pomieszczenia zakrystii. Tam wyłamał drzwi szafy metalowej, w której były przechowywane wartościowe przedmioty liturgiczne, których jednak nie zabrał.

Czytaj dalej

  1. Wójt uniewinniony
  2. Niegroźny pożar i skutki wichury
  3. Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Borawem
  4. Wójt znikomo szkodliwy
  5. Oświadczenia majątkowe, kwiecień 2007 r.

Strona 1030 z 1044

  • 1025
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • 1029
  • 1030
  • 1031
  • 1032
  • 1033
  • 1034

Copyright © 2023 Urząd Gminy w Rzekuniu

  • Licencje
  • Polityka prywatności