- Szczegóły
- Bogusław Tyszka, Wójt Gminy Rzekuń
Zarządzenie nr 8/2008 Wójta Gminy Rzekuń z dnia 10 marca 2008 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie asfaltowania ulic: Szkolnej i Wesołej w Laskowcu.
- Czas wytworzenia: 08-06-26 12:54
- Czas udostępnienia: 08-06-26 12:54
- Szczegóły
- Bogusław Tyszka, Wójt Gminy Rzekuń
Zarządzenie nr 7/2008 Wójta Gminy Rzekuń z dnia 10 marca 2008 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie przebudowy nawierzchni na działkach: 314, 324, 326, 322 w miejscowości Drwęcz.
- Czas wytworzenia: 08-06-26 12:54
- Czas udostępnienia: 08-06-26 12:54
- Szczegóły
- Rejon Energetyczny Ostrołęka
02.06.2008 w godz. 8.00-15.00, Przytuły Stare, gmina Rzekuń, stacja 1864 Przytuły Stare 4
13.06.2008 w godz. 8.00-15.00, Przytuły Stare, gmina Rzekuń, stacja 1864 Przytuły Stare 4
- Szczegóły
- Tygodnik Ostrołęcki
Pięcioletni Albert Maliszewski z Borawego zaśpiewał z Justyną Steczkowską w telewizyjnej Mini Szansie na Sukces.
- Szczegóły
- Bogusław Tyszka, Wójt Gminy Rzekuń
Zarządzenie nr 6/2008 Wójta Gminy Rzekuń z dnia 6 marca 2008 r. w sprawie przedstawienia Radzie Gminy Rzekuń i Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Warszawie - Zespół Zamiejscowy w Ostrołęce - sprawozdanie roczne z wykonania budżetu Gminy za 2007 rok.
- Czas wytworzenia: 08-06-26 12:54
- Czas udostępnienia: 08-06-26 12:54
- Szczegóły
- Ewa Mamińska, Tygodnik Ostrołęcki
Są pieniądze na remont dwóch ulic w Laskowcu. Po prawie roku od chwili, kiedy na prośbę mieszkańców Laskowca opisaliśmy dziurawe nawierzchnie ulic Środkowej i Ogrodowej, widać w końcu szansę na pozytywne załatwienie sprawy.
Wójt gminy zapowiada, że są pieniądze na remont drogi i prace na pewno rozpoczną się w tym roku.
Gdyby liczbę pism, jakie mieszkańcy obydwu ulic kierowali do radnego swojej gminy, Rady Gminy i wójta zważyć, miałyby one kilka kilogramów. Wszystko dlatego, że ulice, przy których znajduje się kilkadziesiąt domów, są pełne dołów, wyrw i uskoków. Ludzie jeżdżą tędy do pracy, dzieci chodzą do szkoły, a pogotowie - w nagłym przypadku - po prostu nie dojedzie. Mieszkańcy prosili radnych, żeby ulicą się przejechali i sprawdzili na własnej skórze, jak jest to trudne. Najgorzej jest jesienią i teraz, na wiosnę. Ludzie są zniechęceni, bo znikąd nie widzą pomocy. Pomimo to, jeszcze raz apelują o pomoc.