*Informacje o spotkaniu* 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. 

*Kiedy?* 

22 maja 2024 r. godz. 10:00 – 12:15 

*Gdzie?* 

W siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Piłsudskiego 38 w Ostrołęce. 

*Rekrutacja na spotkanie trwa do 20 maja 2024 r. do 12.00 za pomocą elektronicznego formularza*. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> lub telefonicznie pod numerem tel. 22 542 27 15. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania. 

*Dla kogo?* 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem, w szczególności planujące otwarcie własnej firmy. 

*Program spotkania:* 

   * Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Sieci 
     Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich 
   * Oferta Powiatowego Urzędu Pracy 
   * Oferta preferencyjnych pożyczek dla otwierających działalność 
     gospodarczą z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego 
   * Europejskie pożyczki na samozatrudnienie w ramach programu Fundusze 
     Europejskie na Rozwój Społeczny 2021-2027 
   * Dotacje na założenie działalności gospodarczej z Lokalnych Grup 
     Działania 
   * Pytania i odpowiedzi. 

Spotkanie poprowadzą specjaliści PIFE w Ostrołęce. 

*Organizator spotkania* 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce 

ul. Piłsudskiego 38 

07-410 Ostrołęka 

tel. 22 542 27 15 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo zapraszam do kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich (PIFE), które prowadzą konsultacje osobiste, telefoniczne, on-line oraz mailowe na temat możliwości otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich. PIFE udzielają także informacji na temat poprawnego wypełnienia wniosku oraz właściwego rozliczenia projektu. Szczegółowe informacje na temat usług PIFE można znaleźć pod adresem:Nie znacie się na Funduszach Europejskich, ale potrzebujecie dofinansowania? Jest darmowa pomoc! - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (funduszeeuropejskie.gov.pl) <https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/skontaktuj-sie-z-nami/>_. _Dane kontaktowe do PIFE dostępne są na stronie internetowej Punkty informacyjne - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (funduszeeuropejskie.gov.pl) <Punkty%20informacyjne%20-%20Ministerstwo%20Funduszy%20i%20Polityki%20Regionalnej%20(funduszeeuropejskie.gov.pl)> orazSkontaktuj się z nami - Fundusze Europejskie dla Mazowsza (funduszeuedlamazowsza.eu) <https://funduszeuedlamazowsza.eu/skontaktuj-sie-z-nami/>_. ___ 

Ponadto zachęcam do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Szczegóły znajdzie Pan pod adresem:Wydarzenia - Fundusze Europejskie dla Mazowsza (funduszeuedlamazowsza.eu) <https://funduszeuedlamazowsza.eu/wydarzenia/>. 

Zachęcamy do odwiedzania nowej strony internetowej https://funduszeuedlamazowsza.eu/ <https://funduszeuedlamazowsza.eu/>_._