Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z oficjalnego otwarcia siedziby KGW Kamianka po remoncie. Wydarzenie rozpoczęło się od symbolicznego przecięcia wstęgi, przemówień i gratulacji.

PLG_CONTENT_TOMMAVIDEO_NO_SUPPORT_HTML5_MESSAGE

Później przyszedł czas na wspólną zabawę, która rozpoczęła się od humorystycznego przedstawienia przedstawienia pt. "Rzepka". Inscenizację wiersza Juliana Tuwima przygotowali członkowie miejscowego koła. Aktorzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem parodiując sylwetki postaci występujących na scenie. I tak wśród bohaterów znalazł się wójt gminy Bartosz Podolak, radny Stanisław Dmochowski, sołtys Kamianki, prezes OSP, członkini koła, stowarzyszenia, zawodnik klubu sportowego oraz mieszkaniec. Spektakl w humorystyczny, nieco wyolbrzymiony sposób przedstawiał proces wyrywania rzepy w przydomowym ogródku. Okazuje się, że wysiłek, praca zespołowa i wzajemne wsparcie przynosi wspaniałe rezultaty.

Zapraszamy do obejrzenia wideo. Dziękujemy firmie "Du Chateaux" za współpracę i udostępnienie części materiału filmowego.