Miłośnicy starych samochodów i motocykli mieli okazję uczestniczyć w Zlocie „Oldtimer” w Rzekuniu. Na corocznej imprezie pojawiło się kilkadziesiąt zabytkowych pojazdów.

Wydarzenie było nie tylko okazją do podziwiania pięknych maszyn „z duszą”, ale również na spotkanie osób o podobnych zainteresowaniach, skłaniające do wymiany poglądów i tematycznych dyskusji. W ciągu całego dnia uczestnicy mogli podziwiać unikatowe modele na czterech i dwóch kółkach z różnych okresów historycznych. Wśród wyjątkowych egzemplarzy znalazły się: klasyczne „maluchy”, „duże fiaty”, „ogórki” czy ponadczasowe mercedesy. Nie zbrakło też zagranicznych motocykli oraz prawdziwych perełek typu MZ i WSK.

Tegoroczny zlot był wyjątkowy i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności. Towarzyszyły mu konkursy na "Najładniejszy stary samochód" i "Najładniejszy stary motocykl". Nie zabrakło też akcentów muzycznych.

„Oldtimer 2024” zorganizowano w ramach imprezy „Rzekuń wita lato”. Partnerem przedsięwzięcia był Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.