header image
Strona główna Sport VI Jazda Indywidulana Na Czas - ITT
VI Jazda Indywidulana Na Czas - ITT PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marek Karczewski   
wtorek, 12 sierpnia 2014 10:46, 2643 odsłon

 

 

 

 

Chcesz zostać mistrzem jazdy indywidualnej na czas?

Jeśli lubisz szybką jazdę rowerem to już w piątek dajemy Ci możliwość zmierzenia się z czasem podczas jazdy indywidualnej po szosie na dystansie 10km. W jeździe indywidualnej chodzi o "wykręcenie" na dowolnym rowerze jak najlepszego czasu. Zawodnicy startują na trasę co 1 minutę, pokonują 5km trasy do nawrotu i kolejne 5km tym samym odcinkiem wracają do mety. Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe.

Będą prowadzone dwie odrębne klasyfikacje: dla rowerów szosowych i MTB oraz odrębnie kategorie pań i panów. Spotykamy się o godz 10.00.

Start w Rzekuniu przy ul. kpt. Bednarczyka w kierunku na Daniszewo (1km od Urzędu Gminy). Na ubiegłorocznej czasówce rywalizowało na rowerach szosowych oraz MTB 40 osób. Liczymy na liczne przybycie również w tym roku.

Na zawody można się zgłaszać poprzez formularz rejestracyjny u organizatora www.KK24h.pl. Ilość miejsc ograniczona. Są to zawody amatorskie skierowane do wszystkich, którzy posiadają sprawny rower oraz kask. Przed zapisaniem się zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy, który jest dostępny na stronie Klubu Kolarskiego 24h organizatora czasówki. http://kk24h.pl/imprezy/pokaz/6

Zapraszamy wszystkich chętnych lubiących walkę z czasem na kolejną już jazdę indywidualną na czas, która odbędzie się 15 sierpnia 2014r. (piątek) - start godz. 10.00

Patronat Honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Rzekuń Stanisław Godzina.

 

 

 

Poprawiony: środa, 13 sierpnia 2014 08:44
 

Czy wiesz, że...

Zalecenia Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego dla kąpielisk i miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli

{BIP-11192-Zalecenia_GIS_k__pieliska.pdf}

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości