header image
Strona główna Sport To był dobry bieg
To był dobry bieg PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marek Karczewski   
wtorek, 25 października 2011 13:12, 3255 odsłon

Dziesiątki wolontariuszy, setka uczestników, hojni sponsorzy to powód do wielkiej satysfakcji po organizacji wielkiej imprezy biegowej, która odbyła się w Rzekuniu 16 października 2011r.

Z okazji zakończenia sezonu biegowego 2011 chcemy podziękować wszystkim, którzy przyłożyli swoją rękę do organizacji i rozwoju imprez biegowych w Gminie Rzekuń.

Wiemy, że czasami stoicie w cieniu, ale bez Was nie poradzilibyśmy sobie z organizacją tak dużych imprez. Oddajecie nam swoje zamiłowanie do sportu, poświęcacie wolny czas, pracujecie dla dobra Organizatora i właśnie za to chcemy Wam serdecznie podziękować.

Jesteście wyjątkowymi ludźmi, z którymi miło pracować. Bez Was, tak jak bez zawodników, nie byłoby tego biegu.

Organizator bez wsparcia finansowego nigdy nie zostanie "dobrym organizatorem"... a w naszym przypadku dzięki hojności Urzędu Gminy w Rzekuniu w osobach Pana Wójta Gminy Stanisława Godziny oraz Pana Przewodniczącego Rady Edwarda Gryczki "V bieg AG bez limitu Ostrołęka i okolice" w ocenie większości zawodników wypadł znakomicie.

Dla przybliżenia atmosfery jaka panowała na biegu wypada przytoczyć kilka komentarzy zawodników, którzy uczestniczyli w naszej imprezie:

RYSZARD - "Witam serdecznie - pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się to tego że "V Bieg AG bez limitu" zakończył się tak wielkim sukcesem . Wszystko było dopięte do ostatniego guzika - brawo brawo i jeszcze raz brawo dla organizatora pomysłodawcy . I sponsorów .Taki bieg na długo pozostanie w pamięci wszystkich którzy w nim wystartowali. Jestem o tym przekonany:) Mam nadzieje że za rok znowu będziemy się wszyscy świetnie bawić i to w jeszcze większym gronie .

Z poszanowaniem Rysiek.”

„Część artystyczna poprzedzająca ceremonię wręczania nagród była strzałem w dziesiątkę. Piękne dziewczyny, zdolne i do tego świetnie zaśpiewały. Naprawdę chciało się słuchać :)”

JACEK - „Biegacz usatysfakcjonowany. Mieliśmy dziś wielką przyjemność brać udział w bardzo fajnej imprezie (Rzekuń). Atmosfera, organizacja, frekwencja, mooooc nagród, dobry termin. Szybka płaska trasa, choć nieco dłuższa niż obiecane 10 km, to jednak nie miało dziś większego znaczenia. Dzięki za miło spędzony czas i włożony wysiłek oraz entuzjazm w organizację zawodów :-)”

KAMIL - „Rewelacja w Rzekuniu.. Kapitalna impreza..!!! Szukam na siłę jakichkolwiek "usterek" ale nie da się..! Świetna atmosfera, pogoda jak na zamówienie, grochówka pyszna, występy dziewczyn, medale dla wszystkich (a jednak), woda na trasie (rzadko to się zdarza o takiej porze w biegach na 10 km), trasa idealna do życiówek itd. Może tylko atestu brakuje ale to nic nie zmieni w mojej opinii o biegu. Jestem szczęśliwy, że w moich stronach powstał taki bieg. Nie ominę już żadnego biegu AG bez limitu Dziękuję serdecznie organizatorom..!"

... i wiele innych.

Sponsorzy to miłośnicy sportu, którzy znają potrzeby sportowców i dzięki Nim każdy zawodnik otrzymuje fajną niespodziankę za trud włożony podczas pokonywania trasy.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować firmom oraz ich przedstawicielom za wsparcie:

Agro-Metal - Jacek Dmochowski, BestOffice - Jarosław Jakubiak, Centrum - Wiesław Sacharski, BGŻ S.A. - Ewa Kaczorowska, IZBUD - Józef Liberacki, Kasa Stefczyka – Paweł Maciejewski, Kwadrans - Emilia Choromańska, MG SPORT - Grzegorz Kaczorowski, PLAY-Filip Wasiński, Strauss Cafe - Jacek Kołakowski.

Wolontariusze, bez których nie odbywa się żadna impreza. To osoby o dobrych sercach i uśmiechniętych twarzach. Nasz wolontariat to aż 56 osób:

 1. Theoni Anastassopoulou
 2. Andrzej Bednarczyk, OSP w Rzekuniu
 3. Adrian Biedka
 4. Agnieszka Biedka
 5. Łukasz Bona
 6. Jacek Czaplicki
 7. Łukasz Dąbrowski, OSP w Rzekuniu
 8. Łukasz Dębek
 9. Przemysław Dudziak
 10. Bogumiła Dzwonkowska
 11. Zenon Dzwonkowski
 12. Stanisław Florczykowski, OSP w Rzekuniu
 13. Mateusz Frydrych, OSP w Rzekuniu
 14. Wiesław Frydrych, OSP w Rzekuniu
 15. Anita Gawryś, wokal
 16. Marta Gniazdowska, wokal
 17. Zygmunt Grzymała, OSP w Rzekuniu
 18. Robert Guz
 19. Jerzy Jabłonowski
 20. Marek Jaskólski
 21. Janusz Jaśkiewicz, MOSiR w Ostrołęce
 22. Małgorzata Karczewska
 23. Antoni Karczewski
 24. Olga Kołakowska „Filip”
 25. Izabela Kraska
 26. Danuta Kupis
 27. Agnieszka Majewska, Gimnazjum w Rzekuniu
 28. Leszek Małkowski
 29. Mateusz Nadrowski, OSP w Rzekuniu
 30. Stanisław Napiórkowski, OSP w Rzekuniu
 31. Piotr Niziołek, OSP w Rzekuniu
 32. Elżbieta Olkowska
 33. Magdalena Olkowska
 34. Paulina Olkowska
 35. Marek Olkowski
 36. Klaudia Pianko, wokal
 37. Bartosz Pliszka
 38. Klaudia Przeradzka, wokal
 39. Agnieszka Saj
 40. Danuta Saj
 41. Michał Saj
 42. Anna Siemiątkowska
 43. Sabina Sienkiewicz, MOSiR w Ostrołęce
 44. Łukasz Szczepanek, OSP w Rzekuniu
 45. Damian Świerdzewski
 46. Michał Tyszka, OSP w Rzekuniu
 47. Alina Wysocka
 48. Mateusz Zając, OSP w Rzekuniu
 49. Magdalena Zalewska
 50. Małgorzata Zalewska
 51. Bogdan Zalewski
 52. Anna Zarzycka
 53. Justyna Zarzycka
 54. Ola Zaurska
 55. Małgorzata Żebrowska
 56. Krzysztof Żebrowski
 57. oraz Panie z Gimnazjum w Rzekuniu, które po nas posprzątały

Kolejnym bardzo istotnym elementem była lokalizacja imprezy, zabezpieczenie oraz specjalistyczna pomoc techniczna. Z tego miejsca dziękujemy Pani Bożenie Jaskólskiej Dyrektor Gimnazjum w Rzekuniu za udostępnienie obiektu Szkoły, Panu Komendantowi OSP w Rzekuniu Wiesławowi Frydrychowi za zabezpieczenie trasy oraz Pani Sabinie Sienkiewicz i Januszowi Jaśkiewicz z MOSiR w Ostrołęce za pomiar czasu.

Dziękujemy Wam Nasi Drodzy! To był dobry BIEG.

ORGANIZATORZY

Robert Biedka
Marek Karczewski
Mariusz Kubeł
Paweł Maciejewski
Sławomir Saj
Norbert Siemiątkowski

Poprawiony: środa, 22 maja 2013 07:49
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,

Powiat Ostrołęcki przystąpił do opracowania Planu Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021-2024. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, w ramach konsultacji społecznych.

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości