header image
Strona główna Projekty POKL Punkty przedszkolne 2012 Punkt przedszkolny w Borawem
Punkt przedszkolny w Borawem PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Justyna Kulesza i Kamil Wojewódzki   
wtorek, 03 września 2013 09:38, 2538 odsłon

Podczas funkcjonowania przez wakacje Punktu Przedszkolnego w Borawem dzieci wykonały wiele ciekawych prac plastycznych. Przedszkolakom bardzo podobało się malowanie farbami za pomocą własnych paluszków (taką techniką wykonały obrazki przedstawiające koguty).

Poza tym rysowały też węglem wiatr. Ciekawą jego interpretację maluchy przedstawiły dzięki kredkom świecowym, które zostały zamalowane tuszem kreślarskim przez nauczycielkę. W miejscach pomalowanych kredką tusz nie przyjął się tworząc interesujący efekt. Ponadto dzieci malowały farbami na kartkach z kaszą jaglaną owoce. Ich przedstawienia były bardzo różne. Przedszkolaki z pomocą nauczycielki i opiekuna odbijały wakacyjny obrazek, na kolorowych kartkach z przygotowanego wcześniej szablonu. Dzięki takiemu zabiegowi każde dziecko otrzymało ten sam obraz, a zarazem inny, gdyż różniło się jego tło. Dzieci codziennie kolorowały kredkami różnorakie malowanki - owoce, figury geometryczne i inne pasujące do tematu zajęć. Ostatnią atrakcją stało się odbijanie na dużym brystolu łapek dzieciaków. Powstał ciekawy plakat świadczący o miło spędzonych wakacjach w Punkcie Przedszkolnym. Wszystkie prace manualne dzieci wykonały pod czujnym okiem nauczycielki i opiekuna. Dzieła małych artystów można podziwiać na fotografiach.

 

Historia dokumentu
03-09-2013 r., 13:29:01, Tomasz Majewski
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

03-09-2013 r., 13:28:08, Tomasz Majewski, archiwum
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

Poprawiony: wtorek, 03 września 2013 13:29
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,
w związku z przerwą technologiczną w dniu 24.06.2021 r. w godzinach 10.00-12.00 tężnia solankowa w Rzekuniu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości