header image
Strona główna Projekty POKL Punkty przedszkolne 2012 Dzień Mamy w Borawem
Dzień Mamy w Borawem PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Anna Chojnowska   
wtorek, 28 maja 2013 08:05, 1221 odsłon

 

 

Dnia 27 maja 2013 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego w Borawem zaprosiły swoje mamy na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy. Najpiękniejszy dzień w roku - Dzień Matki, ustalono w celu uhonorowania roli i znaczenia matki w rodzinie oraz społeczeństwie. Przedszkolaki również pragnęły uczcić ten dzień razem ze swoimi mamusiami.

Dzieci przygotowały dla mam wspaniały występ artystyczny, podczas którego składały mamom życzenia, tańczyły i śpiewały. Oczywiście wszystkie mamy z radością oglądały i podziwiały swoje pociechy. Miłym akcentem były upominki dla gości własnoręcznie wykonane przez dzieci. Na koniec dzieci z pomocą swoich mam wykonały piękne i kolorowe ramki na zdjęcia przyniesione do Punktu Przedszkolnego. Tak oprawione zdjęcia zostały wręczone wszystkim tatusiom w prezencie. Zarówno dzieci jak i rodzice wspaniale się bawili.

Punkt Przedszkolny w Borawem działa w ramach projektu "Punkty Przedszkolne w Gminie Rzekuń" współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Historia dokumentu
28-05-2013 r., 16:51:48, Tomasz Majewski
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

28-05-2013 r., 09:10:34, Katarzyna Brzuzy, archiwum
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

Poprawiony: wtorek, 28 maja 2013 15:51
 

Czy wiesz, że...

Pięćdziesięcioro najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu spędziło wakacyjny wtorek 20 sierpnia na wycieczce w Warszawie.

Dzieci odwiedziły Teatr Syrena, gdzie miały okazję zobaczyć kulisy pracy w teatrze oraz poćwiczyć swoje zdolności aktorskie. Poznały zadania twórców przedstawienia: reżysera, scenarzysty, garderobianej, kostiumologa i wielu osób, bezpośrednio zaangażowanych w realizację spektaklu. Okazało się również, że pierwsze próby aktorskie nie są łatwe, a warsztat wymaga pracy i wielu ćwiczeń.

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości