header image
Strona główna Projekty POKL Punkty przedszkolne 2012 Co robią zwierzęta zimą?
Co robią zwierzęta zimą? PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Aneta Krawczyk   
czwartek, 07 lutego 2013 08:51, 1084 odsłon

 

 

Miesiąc styczeń w grupie „Słoneczek” w Punkcie Przedszkolnym w Dzbeninie został rozpoczęty realizacją tematu „Co robią zwierzęta zimą”. Dzieci poznały ptaki zostające z nami na zimę i potrzebujące, w ten trudny czas naszej pomocy.

Rozmawiały o kolorach upierzenia, zwyczajach, ulubionych przysmakach oraz odgłosach wydawanych przez ptaki. Poznały też zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw, oraz opowiadały o swoich babciach i dziadkach. Tematyce styczniowej towarzyszyły wspólne zabawy, śpiewanie piosenek, oraz wykonywanie prac plastycznych.

 

Historia dokumentu
11-02-2013 r., 11:27:55, Tomasz Majewski
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

07-02-2013 r., 08:54:09, Katarzyna Brzuzy, archiwum
  • dodanie artykułu.
Poprawiony: poniedziałek, 11 lutego 2013 11:27
 

Czy wiesz, że...

Pięćdziesięcioro najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu spędziło wakacyjny wtorek 20 sierpnia na wycieczce w Warszawie.

Dzieci odwiedziły Teatr Syrena, gdzie miały okazję zobaczyć kulisy pracy w teatrze oraz poćwiczyć swoje zdolności aktorskie. Poznały zadania twórców przedstawienia: reżysera, scenarzysty, garderobianej, kostiumologa i wielu osób, bezpośrednio zaangażowanych w realizację spektaklu. Okazało się również, że pierwsze próby aktorskie nie są łatwe, a warsztat wymaga pracy i wielu ćwiczeń.

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości