header image
Strona główna Prawo lokalne Obwieszczenia
Zawiadomienie PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie uznania za mienie gromadzkie (gminne) działki nr 76 o pow. 0,45 ha położonej w msc. Teodorowo:

zawiadomienie_76.pdf


 
Obwieszczenie PDF Drukuj Email

Obwieszczenie o wydaniu decyzji w sprawie stwierdzenia nabycia przez Powiat Ostrołęcki własności nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, zajętej pod drogę publiczną.

Treść obwieszczenia: obwieszczenie_droga_publiczna.pdf

 
Obwieszczenie Wójta Gminy Lelis PDF Drukuj Email

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego Wójta Gminy Lelis w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. : "Budowa przeprawy mostowej przez rzekę Narew wraz z drogą dojazdową łączącą drogę krajową DK61 w m. Teodorowo, Gmina Rzekuń, Powiat Ostrołęcki, z drogą powiatową nr 2539W w m. Łęg Przedmiejski, Gmina Lelis, Powiat Ostrołęcki, województwo mazowieckie."

Treść obwieszczenia: Obwieszczenie.pdf

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 46
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Zawiadomienie Starosty Ostrołęckiego z dnia 11 czerwca 2021 roku w sprawie nawiązania do wszczętego na wniosek mieszkańców wsi Teodorowo postępowania w sprawie uznania za wspólnotę gruntową działki nr 76 o pow. 0,45 ha położonej w obrębie Teodorowo.

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości