header image
Strona główna Prawo lokalne Obwieszczenia
Obwieszczenie Wójta Gminy Rzekuń PDF Drukuj Email

Obwieszczenie Wójta Gminy Rzekuń o wydaniu postanowienia w sprawie braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko.

Obwieszczenie_W__jta_Gminy_Rzeku__.pdf

 
Obwieszczenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego PDF Drukuj Email

Obwieszczenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w sprawie zatwierdzenia "Projektu robót geologicznych dla określenia warunków hydrogeologicznych panujących w rejonie projektowanej inwestycji pod nazwą: "Budowa linii kolejowej nr 29 na odc. Ostrołęka-Łomża-Pisz-Giżycko" na podstawie art. 36 Kodeksu postępowania administracyjnego zostało wydane postanowienie zawiadamiające o niezałatwieniu w terminie przedmiotowej sprawy oraz wskazano nowy termin załatwienia sprawy do dnia 19 października 2022 r.

Obwieszczenie_Marsza__ka_Wojew__dztwa_Warmi__sko_Mazurskiego.pdf

 
Zawiadomienie, obwieszczenie Wójta Gminy Rzekuń PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rzekuń zawiadamia oraz obwieszcza o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie z wniosku Pełnomocnika Ryszarda Zieja działającego w imieniu Gminy Rzekuń, o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa stacji uzdatniania wody wraz z wykonaniem dwóch otworów studziennych dla potrzeb realizacji ujęcia wodociągowego w miejscowości Dzbenin, na działce ew. nr 295/1, obręb Dzbenin, gmina Rzekuń."

Zawiadomienie__Obwieszczenie.pdf1.pdf

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 60
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Uprzejmie informujemy mieszkańców i interesantów, że w dniu 7 stycznia 2022 roku (piątek) Urząd Gminy w Rzekuniu będzie nieczynny. Dzień ten został wprowadzony Zarządzeniem Nr 146/2021 Wójta Gminy Rzekuń z dnia 20 grudnia 2021 roku dla pracowników Urzędu Gminy w Rzekuniu jako dzień wolny od pracy, w zamian za święto ustawowo wolne przypadające w sobotę 1 stycznia 2022 roku.

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości