header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Świadczenia rodzinne Informacja dla osób ubiegających się zarówno o świadczenia z funduszu alimentacyjnego jak i o świadczenia rodzinne – dotycząca zaświadczeń z Urzędu Skarbowego o dochodach.
Informacja dla osób ubiegających się zarówno o świadczenia z funduszu alimentacyjnego jak i o świadczenia rodzinne – dotycząca zaświadczeń z Urzędu Skarbowego o dochodach. PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
czwartek, 07 sierpnia 2008 08:49, 2495 odsłon

W przypadku, gdy osoby ubiegają się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego, mogą uzyskane z Urzędu Skarbowego zaświadczenie o dochodach wystawione według wzoru określonego w załączniku nr 2 do rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie sposobu i trybu postępowania, sposobu ustalania dochodu oraz wzorów wniosku, zaświadczeń i oświadczeń o ustalanie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego (Dz. U. Nr 136, poz. 855), wykorzystać również przy ubieganiu się o świadczeni rodzinne. Zaświadczenie to bowiem zawiera wszystkie informacje określone w załączniku nr 2 do rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczeni rodzinne (Dz. U. z 2005 r. Nr 105, poz. 881 z późń. zm). Nie jest natomiast możliwe wykorzystanie do celów ustalenia prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego zaświadczeń wydawanych na wzorze określonym do celów świadczeń rodzinnych, z uwagi na brak w nich informacji o przychodzie.

Historia dokumentu
07-08-2008 r., 08:51:37, Danuta Orzołek
  • dodanie artykułu.
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości