header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Informacje Zaświadczenia do programu Czyste Powietrze
Zaświadczenia do programu Czyste Powietrze PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Anita Sipowicz, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu   
czwartek, 26 listopada 2020 15:41, 1518 odsłon

Informujemy, iż żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu niezbędne do dokumentacji dotyczącej przyznania dofinansowania, z Narodowego lub Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu "Czyste Powietrze" są wydawane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzekuniu . Wniosek należy złożyć w formie papierowej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzekuniu, ul. Kolonia 1b, 07-411 Rzekuń.
Druki wniosków dostępne są w ośrodku oraz na stronie internetowej  w zakładce „Ośrodek Pomocy Społecznej → Informacje → Druki do pobrania – Program Czyste Powietrze.
W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju i ograniczeniami pracy urzędu, zwracamy się o wcześniejsze umawianie terminu złożenia wniosku pod numerem telefonu 29 643 20 61 oraz o korzystanie z możliwości wydruku formularza.
Szczegółowe informacje w sprawie dostępne są na stronie czystepowietrze.gov.pl lub można je uzyskać telefonicznie pod w/w numerem lub przesyłając zapytanie na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Załączniki:

Historia dokumentu
26-11-2020 r., 14:56:59, Tomasz Majewski
  • dodanie artykułu.
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Awarie sieci kanalizacji sanitarnej należy zgłaszać pod nr telefonów 994 lub 29 760 32 61.

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości