header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Europejski Fundusz Społeczny Zapytanie ofertowe: przeprowadzenie kursu magazyniera z obsługą wózka widłowego
Zapytanie ofertowe: przeprowadzenie kursu magazyniera z obsługą wózka widłowego PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Tomasz Majewski   
czwartek, 31 lipca 2014 14:59, 1503 odsłon

 

 

Na podstawie Regulaminu udzielania przez Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu zamówień o wartości szacunkowej nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro, zapraszamy do złożenia Oferty na przygotowanie i przeprowadzenie kursu magazyniera z obsługą wózka widłowego uczestnikami/uczestniczkami projektu pn. „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób pozostających bez pracy "Zacznijmy od nowa"" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Szczegóły zapytania ofertowego w załączniku:

 

Zamówienie stanowiące przedmiot niniejszego postępowania jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Historia dokumentu
05-08-2014 r., 14:12:05, Danuta Orzołek
  • zmiana tekstu wstępnego,
  • zmiana treści.

31-07-2014 r., 15:05:31, Tomasz Majewski, archiwum
  • dodanie artykułu.
Poprawiony: wtorek, 05 sierpnia 2014 14:12
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,

Powiat Ostrołęcki przystąpił do opracowania Planu Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021-2024. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, w ramach konsultacji społecznych.

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości