header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Europejski Fundusz Społeczny
Podsumowanie projektu systemowego PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
wtorek, 03 marca 2015 09:53

 

 

 

 

Projekt systemowy realizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej pn. "Aktywizacja społeczno- zawodowa osób pozostających bez pracy "Zacznijmy od nowa"" dobiegł fazy końcowej. Jego realizacja była możliwa dzięki finansowaniu przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , Priorytet VII – Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Wszystkim uczestnikom projektu życzymy wielu sukcesów, wytrwałości i powodzenia w aktywnym poszukiwaniu pracy, jednocześnie dziękujemy wszystkim za owocną współpracę przez wszystkie lata realizacji projektu.

W prezentacji przedstawiamy działania, jakie podjęliśmy na przestrzeni lat 2008-2014 prezentacja.pdf

 

Poprawiony: wtorek, 03 marca 2015 10:51
 
Podumowanie działań projektowych 2014 roku PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
czwartek, 18 grudnia 2014 12:23

 

Jesteśmy już na finiszu działań projektowych. Na etapie rekrutacji do udziału w 2014 r. w projekcie „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób pozostających bez pracy „Zacznijmy od nowa”” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Komisja projektu, przy współudziale specjalistów: psychologa i doradcy zawodowego zakwalifikowała łącznie 14 osób. Działania podejmowane w projekcie skierowane zostały do osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, niezatrudnionych lub zatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, korzystających z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu. Założeniem projektu było zwiększenie potencjału społeczno-zawodowego tychże osób oraz szeroko rozumiana integracja społeczna.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe: przeprowadzenie kursu magazyniera z obsługą wózka widłowego PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Tomasz Majewski   
czwartek, 31 lipca 2014 14:59

 

 

Na podstawie Regulaminu udzielania przez Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu zamówień o wartości szacunkowej nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro, zapraszamy do złożenia Oferty na przygotowanie i przeprowadzenie kursu magazyniera z obsługą wózka widłowego uczestnikami/uczestniczkami projektu pn. „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób pozostających bez pracy "Zacznijmy od nowa"" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Poprawiony: wtorek, 05 sierpnia 2014 14:12
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 33
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości