header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Aktualności
Mikołaj pamiętał o Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
piątek, 21 grudnia 2018 10:01

Ponad 100 paczek trafiło w tym roku do dzieci z gmin: Rzekuń i Troszyn.

Spotkania z Mikołajem odbyły się 18 i 19 grudnia w budynku Urzędu Gminy Rzekuń.

Paczki ufundowane przez Wójta Gminy Rzekuń oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce wręczył Mikołaj w asyście pomocników.

- Ja wiem, że to był prawdziwy Mikołaj bo takiego łatwo jest poznać po butach. Mikołaj ma duże i dorosłe buty jak ten, który dziś przyniósł nam pełno słodyczy. Słodycze to najfajniejszy prezent jaki można dostać. Nic na świecie nie jest tak słodkie jak one – cieszyła się siedmioletnia Nina, która wraz z siostrą, czteroletnią Leną otrzymały torby wypełnione smakołykami. Paczki były tak duże, że z trudem niosły je do mamy. Jednak żadna z dziewczynek nie chciała oddać ich mamie, jak mówiły paczki są największym skarbem i dowodem pamięci Mikołaja. - W tym roku byłyśmy bardzo grzeczne i Mikołaj o nas nie zapomniał, przywiózł prezenty specjalnie dla nas.

Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 14:34
Więcej…
 
24 grudnia OPS i ZOG będą nieczynne PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
środa, 05 grudnia 2018 10:03

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (Wigilia Bożego Narodzenia) Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Obsługi Gminy w Rzekuniu będą nieczynne.

Dzień 8 grudnia 2018 r. (sobota) będzie dniem pracy dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zakładu Obsługi Gminy w Rzekuniu.


Za utrudnienia przepraszamy.

 
Zima – pomoc osobom bezdomnym, samotnym, niepełnosprawnym i starszym PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
środa, 28 listopada 2018 13:13

W okresie zimowym warunki atmosferyczne stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych, samotnych, niepełnosprawnych i starszych. W związku z powyższym apelujemy o szczególną wrażliwość na los osób wymagających szczególnej troski i podajemy numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje o możliwości pomocy potrzebującym w okresie zimowym na terenie województwa mazowieckiego.

Poprawiony: środa, 28 listopada 2018 13:24
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W niedzielę 26 lipca 2020 r. odbył się odpust ku czci św. Anny w Kamiance. Ta największa impreza w naszej gminie w tym roku była trochę inna. Przede wszystkim miała charakter duchowy. Odprawiona została msza św., po której przeszła uroczysta procesja wokół kościoła. Nie zabrakło też straganów z drobnymi upominkami.

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości