header image
Strona główna Ośrodek Pomocy Społecznej Klęski 2022 - wsparcie finansowe rodziny
Klęski 2022 - wsparcie finansowe rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): ARiMR   
środa, 16 listopada 2022 16:07, 185 odsłon

W związku z trwającym naborem wniosków o udzielenie pomocy finansowej o wsparcie finansowe rodziny – Klęski 2022, informujemy, iż w związku ze zmiana rozporządzenia (w złączeniu) Zmienię uległy zasady przyznawania pomocy z tego tytułu. Warunkiem otrzymania pomocy jest złożenie do 23 listopada 2022  wniosku o udzielenie pomocy finansowej (liczy się data wpływu wniosku do właściwego ze względu na położenie gospodarstwa Biura Powiatowego) poprawnie wypełnionego i kompletnego wnioski wraz z wymaganymi załącznikami.

Wraz z wnioskiem należy złożyć:


  1. Kalkulacje z oszacowania zakresu i wysokości szkód w gosp. rolnym spowodowanych suszą w roku 2022 lub protokół  z szacowania strat,
  2. Kopie faktur potwierdzających sprzedaż produktów rolnych z gosp. rolnego od 1 stycznia 2021 do 30 września 2022 w wys. co najmniej 5000 zł brutto.

Wniosek błędnie wypełniony lub bez wymaganych załączników pozostanie bez rozpatrzenia.

Ponieważ do dnia 14 listopada 2022 roku do Biura Powiatowego w Ostrołęce wpłynęło już ponad 3000 wniosków zwracamy się z prośbą, o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród rolników z terenu Państwa gminy, a także o przekazanie powyższej informacji sołtysom wsi.

Załączniki:

Poprawiony: środa, 16 listopada 2022 16:13
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Obwieszczenie dotyczy wydania przez Marszałka Województwa Mazowieckiego decyzji zatwierdzającej „Projekt robót geologicznych w celu określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa przyłącza gazowego na potrzeby źródła wytwórczego CCGT w Elektrowni Ostrołęka C” na terenie województwa mazowieckiego”.

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości