header image
Strona główna Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny Aktualności
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
czwartek, 03 stycznia 2019 11:59

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług.

Od 1 stycznia 2019 r. o przyznanie Karty Dużej Rodziny mogą ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.

Poprawiony: środa, 15 marca 2023 15:30
Więcej…
 
Karta Dużej Rodziny w wersji elektronicznej PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
wtorek, 03 lipca 2018 14:42

Od 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny (KDR) jest dostępna w wersji elektronicznej. Rodziny wielodzietne mogą korzystać z KDR w formie aplikacji altna urządzeniach mobilnych. W obiegu pozostaje również plastikowy nośnik.

Z myślą o upowszechnieniu informacji o systemie ulg i zniżek dla rodzin wielodzietnych powstała Mobilna Karta Dużej Rodziny, która jest wsparciem dla rodzin 3+ w dotarciu do interesujących rabatów dzięki funkcji geolokalizacji. Przedsiębiorcom natomiast pozwala dotrzeć do rodzin wielodzietnych z ciekawymi ofertami, jak również zachęcenie firm do włączenia się do programu Karty Dużej Rodziny.

Więcej…
 
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
środa, 02 lipca 2014 14:28

Od 16 czerwca 2014 r. weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków realizacji programu dla rodzin wielodzietnych (Dz.U. z 2014 r., poz. 755).

Do korzystania z programu upoważnione są rodziny wielodzietne, które mają na utrzymaniu co najmniej 3 dzieci. Dotyczy to także rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Prawo do korzystania z programu przysługuje niezależnie od dochodu.

Poprawiony: środa, 02 lipca 2014 15:19
Więcej…
 


Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,

W związku z przerwą technologiczną w dniu 13.06.2022 r. tężnia solankowa w Rzekuniu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.


Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości