header image
Strona główna Nasi artyści Tadeusz Kowalczyk, Rzekuń
Tadeusz Kowalczyk, Rzekuń PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Tadeusz Kowalczyk   
piątek, 05 września 2014 07:24, 2577 odsłon

Urodziłem się w Rzekuniu, jestem "rzekuniakiem" z "dziada – pradziada", tu mieszkali moi dziadkowie i rodzice. Ojciec był rolnikiem, matka nauczycielką w tutejszej Szkole Podstawowej. Studiowałem pożarnictwo w Warszawie, pracę zawodową rozpocząłem jako oficer w Lublinie, skończyłem we Wrocławiu. Wróciłem w swoje strony, do "pieleszy", do klimatów jakie tu przeżywałem.

Lubię ciszę, medytację, co pozwala mi na pisanie prozą poetycką refleksji filozoficznych nad tym co widzę, czuję, obserwuję. Wydałem zbiorczy tomik poezji "To miłe spotkanie", gdzie są działy o Bogu, miłości, refleksji i filozofii. Mam potencjał twórczy przejawiający się też nową formą przekazu... maluję tuszem wprowadzając duchowy obraz połączony z myślą... Ponadto interesuje mnie filozofia wschodu, fizjoterapia, bioenergoterapeutyka i umiejętność masażu. Jestem otwartym na ludzi i ich problemy. Moim wyzwaniem jest nauczenie się grać na gitarze i śpiewać własne teksty piosenek.

Kontakt: 603 291 770

Oto niektóre moje "dzieciaczki": tadeusz_kowalczyk.pdf

Galeria 2015 rok: http://www.kowalczyk.cdx.pl/galeria-obrazow,2015-rok.html

Poprawiony: czwartek, 17 grudnia 2015 10:45
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem usługi SMS.

Mieszkańcy mogą też zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości