header image
Strona główna Karta Dużej Rodziny Aktualności
Kolejna firma dołączyła do programu „Karta Dużej Rodziny” PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
piątek, 18 marca 2016 14:56

ZUB Mamątow, Maria Mamątow (ul. 11 Listopada 22, Ostrołęka) to kolejna firma, która przystąpiła do programu „Karta Dużej Rodziny”.

Poprawiony: piątek, 18 marca 2016 15:02
Więcej…
 
Pierwsze „Karty Dużej Rodziny” już wydane! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:33

Sekretarz Gminy Rzekuń Pan Krzysztof Żebrowski i Przewodniczący Rady Gminy Pan Edward Gryczka wydali w dniu 27 maja br. pierwsze karty w ramach realizowanego przez gminę programu Karta Dużej Rodziny. Od teraz posiadacze kart uprawnieni są do korzystania z szeregu zniżek oferowanych przez Partnerów projektu.

Poprawiony: poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:49
Więcej…
 
Informacje dla firm zainteresowanych współpracą PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina, Wójt Gminy Rzekuń   
niedziela, 25 maja 2014 13:38

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z propozycją współpracy właścicieli firm z Gminą Rzekuń w zakresie programu „Karta Dużej Rodziny”, który funkcjonuje w gminie.

Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, Państwa firmy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów. Poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin, w tym mieszkających na terenie gminy Rzekuń, mają Państwo możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Poprawiony: niedziela, 25 maja 2014 13:50
Więcej…
 
Zapraszamy rodziny wielodzietne do udziału w programie Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
piątek, 16 maja 2014 14:47

Wspieranie rodzin to jedno z ważnych zadań samorządów lokalnych. Na szczególną uwagę zasługują rodziny wielodzietne, podejmujące trud wychowania licznego potomstwa.

Program Karta Dużej Rodziny skierowany jest do członków rodzin wielodzietnych, zamieszkujących pod wspólnym adresem w Gminie Rzekuń. Program ma na celu m.in. promowanie modelu rodziny wielodzietnej, umacnianie rodziny oraz wspieranie realizacji funkcji rodziny wielodzietnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, zwiększenie pomocy rodzinom wielodzietnym.

Poprawiony: poniedziałek, 19 maja 2014 08:52
Więcej…
 
Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Krzysztof Żebrowski, Sekretarz Gminy   
wtorek, 25 marca 2014 14:16

Z myślą o wsparciu w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży wychowującej się w rodzinach wielodzietnych oraz zapewnieniu dostępności do dóbr sportowych i kulturalnych Wójt Gminy Rzekuń podjął działania zmierzające do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na jej terenie. Program "Karta Dużej Rodziny" ma być narzędziem promującym i wspierającym funkcjonowanie rodzin wielodzietnych w gminie oraz upowszechniającym model rodziny wielodzietnej. Funkcjonowanie Karty pozwoli na kreowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej oraz zwiększy szanse rozwojowe dzieci i młodzieży z tych rodzin. Karta jest wyrazem świadomości gminy, jak ważną pracę wykonują rodzice, wychowując dzieci.

Więcej…
 


Wodociągi

Czy wiesz, że...

Awarie sieci kanalizacji sanitarnej należy zgłaszać pod nr telefonów 994 lub 29 760 32 61.

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości