header image
Strona główna Karta Dużej Rodziny Aktualności
Kolejna firma dołączyła do programu „Karta Dużej Rodziny” PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
piątek, 18 marca 2016 14:56

ZUB Mamątow, Maria Mamątow (ul. 11 Listopada 22, Ostrołęka) to kolejna firma, która przystąpiła do programu „Karta Dużej Rodziny”.

Poprawiony: piątek, 18 marca 2016 15:02
Więcej…
 
Pierwsze „Karty Dużej Rodziny” już wydane! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:33

Sekretarz Gminy Rzekuń Pan Krzysztof Żebrowski i Przewodniczący Rady Gminy Pan Edward Gryczka wydali w dniu 27 maja br. pierwsze karty w ramach realizowanego przez gminę programu Karta Dużej Rodziny. Od teraz posiadacze kart uprawnieni są do korzystania z szeregu zniżek oferowanych przez Partnerów projektu.

Poprawiony: poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:49
Więcej…
 
Informacje dla firm zainteresowanych współpracą PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina, Wójt Gminy Rzekuń   
niedziela, 25 maja 2014 13:38

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z propozycją współpracy właścicieli firm z Gminą Rzekuń w zakresie programu „Karta Dużej Rodziny”, który funkcjonuje w gminie.

Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, Państwa firmy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów. Poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin, w tym mieszkających na terenie gminy Rzekuń, mają Państwo możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Poprawiony: niedziela, 25 maja 2014 13:50
Więcej…
 
Zapraszamy rodziny wielodzietne do udziału w programie Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Danuta Orzołek   
piątek, 16 maja 2014 14:47

Wspieranie rodzin to jedno z ważnych zadań samorządów lokalnych. Na szczególną uwagę zasługują rodziny wielodzietne, podejmujące trud wychowania licznego potomstwa.

Program Karta Dużej Rodziny skierowany jest do członków rodzin wielodzietnych, zamieszkujących pod wspólnym adresem w Gminie Rzekuń. Program ma na celu m.in. promowanie modelu rodziny wielodzietnej, umacnianie rodziny oraz wspieranie realizacji funkcji rodziny wielodzietnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, zwiększenie pomocy rodzinom wielodzietnym.

Poprawiony: poniedziałek, 19 maja 2014 08:52
Więcej…
 
Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Krzysztof Żebrowski, Sekretarz Gminy   
wtorek, 25 marca 2014 14:16

Z myślą o wsparciu w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży wychowującej się w rodzinach wielodzietnych oraz zapewnieniu dostępności do dóbr sportowych i kulturalnych Wójt Gminy Rzekuń podjął działania zmierzające do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na jej terenie. Program "Karta Dużej Rodziny" ma być narzędziem promującym i wspierającym funkcjonowanie rodzin wielodzietnych w gminie oraz upowszechniającym model rodziny wielodzietnej. Funkcjonowanie Karty pozwoli na kreowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej oraz zwiększy szanse rozwojowe dzieci i młodzieży z tych rodzin. Karta jest wyrazem świadomości gminy, jak ważną pracę wykonują rodzice, wychowując dzieci.

Więcej…
 


Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości