header image
Strona główna Inwestycje Utrudnienia w ruchu na ul. Nowej w Rzekuniu
Utrudnienia w ruchu na ul. Nowej w Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
czwartek, 23 lipca 2020 09:57, 152 odsłon

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy realizację kolejnej inwestycji drogowej na terenie gminy Rzekuń. Remontu doczeka się ul. Nowa w Rzekuniu o długości ok. 387 mb. W ramach zadania uzupełniona zostanie brakująca infrastruktura techniczna, w tym przyłącza kanalizacyjne, a także  przebudowana sieć wodociągowa z przyłączami na odcinku od ul. Ks. Skłodowskiego do ul. Szkolnej.

Zakres robót będzie obejmował m.in. roboty rozbiórkowe, korytowanie, wykonanie chodników, jezdni, zjazdów, miejsc postojowych, progów zwalniających oraz krawężników. Nie zabraknie też prac wykończeniowych.

Z uwagi na intensywny harmonogram robót mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień komunikacyjnych w obszarze ich prowadzenia. Użytkowników dróg prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na tymczasowe oznakowanie i ostrożność przy poruszaniu się w rejonie prowadzonych prac. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Jesteśmy przekonani, że korzyści płynące z budowy infrastruktury drogowej w msc. Rzekuń pozwolą zrekompensować chwilowe niedogodności i przyczynią się do poprawy życia mieszkańców.

Realizacją inwestycji zajmie się firma BRUKTIM Usługi Budowlano-Projektowe z Ostrołęki.

Poprawiony: czwartek, 23 lipca 2020 13:37
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości