header image
Strona główna Inwestycje Kolejna inwestycja wodociągowa wykonana
Kolejna inwestycja wodociągowa wykonana PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak   
wtorek, 21 lipca 2020 12:40, 231 odsłon
Szanowni Państwo,
Gmina Rzekuń stale podejmuje działania inwestycyjne mające na celu wyeliminowanie problemu niedoborów wody, które występują w całym regionie. Dlatego opracowaliśmy koncepcję zwodociągowania gminy Rzekuń, budujemy strategiczne odcinki wodociągowe mające na celu zoptymalizowanie pracy SUW, a także na bieżąco wykonujemy przyłącza wodociągowe do nieruchomości na naszym terenie.

Realizujemy również zadania zmierzające do połączenia sieci wodociągowej gminy Rzekuń z miastem Ostrołęka w celu poprawy ciśnienia wody. Taką inwestycję zakończyliśmy właśnie w miejscowości Dzbenin. Wykonana spinka wodociągowa pozwoli na odciążenie SUW w gminie, a mieszkańcy zyskają dodatkowe zasilenie w wodę, co poprawi parametry ciśnienia. Różnicę powinni Państwo odczuć już dzisiaj.

Jednocześnie informujemy, że w celu zagwarantowania bezpieczeństwa w zaopatrywaniu w wodę dla naszych mieszkańców samorząd podjął decyzję o budowie stacji uzdatniania wody w msc. Dzbenin. Jest to bardzo kosztowna inwestycja, ale dzięki niej trwający od lat problem z wodą zostanie rozwiązany na długi czas.
Poprawiony: wtorek, 21 lipca 2020 13:16
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości