header image
Strona główna Inwestycje Zakończył się remont łazienek w budynku remizy OSP w msc. Zabiele
Zakończył się remont łazienek w budynku remizy OSP w msc. Zabiele PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
piątek, 27 grudnia 2019 12:00, 161 odsłon

Pod koniec 2019 roku zostały zmodernizowane sanitariaty w budynku remizy OSP w msc. Zabiele (gm. Rzekuń). W ramach zadania wykonano prace rozbiórkowe (demontaż płytek ściennych i podłogowych, urządzeń sanitarnych, drzwi i futryn wewnętrznych oraz instalacji elektrycznej i sanitarnej).

Przebudowano instalację wodno-kanalizacyjną, a także instalację elektryczną, wymieniono okładziny ścienne, sanitariaty, drzwi. Ponadto wzniesiono ściankę działową oraz zakupiono wyposażenia akcesoriów użytkowych do toalet.

W wyniku realizacji inwestycji mieszkańcy zyskali przestrzeń o wysokiej jakości użytkowej i estetycznej. Zastosowane kolory szarości z detalem czerwieni są elementem łączącym zewnętrzny wizerunek budynku z jego wnętrzem. Tematyką nawiązują do kolorów przewodnich zarezerwowanych dla działalności remizy strażackiej.

Remont realizowany był przy udziale rządowych środków finansowych pozyskanych w ramach programu MAZOWIECKIE STRAŻNICE OSP-2019 w kwocie 12 400,00 zł. Całkowity koszt realizacji wyniósł 39 700,00 zł.


Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 16:50
 

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości