header image
Strona główna Inwestycje Odbiór sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Dzbenin
Odbiór sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Dzbenin PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marlena Kowalczyk   
wtorek, 07 stycznia 2020 16:39, 249 odsłon

Władze gminy Rzekuń dokonały odbioru technicznego kanalizacji w Dzbeninie. Prace były prowadzone m.in. w drodze powiatowej w kierunku Korczak w ramach zadania pn. "Budowa sieci kanalizacyjnej w msc. Dzbenin gmina Rzekuń - III etap".

W ramach prac wybudowano sieć grawitacyjno-ciśnieniową z odgałęzieniami do granicy pasa drogowego oraz posesji prywatnych. Łącznie wykonano 1508,00 mb. kanalizacji.

Ponadto zamontowano przepompownię ścieków i przeprowadzono roboty towarzyszące, które polegały na odtworzeniu nawierzchni drogi, a także pracach elektrycznych (przyłącze wraz ze złączem pomiarowym na słupie i instalacją zalicznikową WLZ).

Całkowity koszt zadania wyniósł ok. 1 290 000,00 zł. Inwestycję zrealizowało przedsiębiorstwo Bruktim Usługi Budowlano-Projektowe z Ostrołęki.


 

   

 

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 16:53
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Wójt Gminy Rzekuń zaprasza do udziału w konkursie "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2020 roku".

W inicjatywie mogą wziąć udział wszyscy właściciele prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkownicy posiadający prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs będzie trwał od 30 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy z pasją dbają o swoje ogrody i najbliższe otoczenie.

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości