header image
Strona główna Inwestycje Odbiór sieci kanalizacyjnej w Laskowcu
Odbiór sieci kanalizacyjnej w Laskowcu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Sylwia Orzech   
poniedziałek, 13 listopada 2017 14:51, 852 odsłon

W dniu 30  października br. dokonano odbioru budowy sieci kanalizacyjnej - VI, VII, VIII i IX etap  w Laskowcu. Budową sieci objęto ulice:

Nową, Słoneczną, Wesołą, Szkolną, Energetyczną, Grzybową oraz Sosnową. W ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Laskowcu i Teodorowie - VI, VII, VIII i IX etap” wykonano sieć kanalizacji sanitarnej  grawitacyjno - ciśnieniowej w technologii PVC i PE w zakresie średnic od 110 do 250 mm wraz z przyłączeniami do granicy pasa drogowego i posesji prywatnych wzdłuż wykonanej sieci o łącznej długości ok. 3 912 mb. Budowa ta miała na celu poprawę stanu środowiska naturalnego i podniesienie standardu warunków sanitarnych mieszkańców tego obszaru.

Całkowity koszt zadania wyniósł: ok. 1 mln zł brutto.

Wykonawcą zadania inwestycyjnego jest firma: MULTIKOM Andrzej Nakielski z Ostrołęki.Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 15:05
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W niedzielę 26 lipca 2020 r. odbył się odpust ku czci św. Anny w Kamiance. Ta największa impreza w naszej gminie w tym roku była trochę inna. Przede wszystkim miała charakter duchowy. Odprawiona została msza św., po której przeszła uroczysta procesja wokół kościoła. Nie zabrakło też straganów z drobnymi upominkami.

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości