header image
Strona główna Inwestycje Odbiór sieci kanalizacyjnej w Laskowcu
Odbiór sieci kanalizacyjnej w Laskowcu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Sylwia Orzech   
poniedziałek, 13 listopada 2017 13:51, 740 odsłon

W dniu 30  października br. dokonano odbioru budowy sieci kanalizacyjnej - VI, VII, VIII i IX etap  w Laskowcu. Budową sieci objęto ulice:

Nową, Słoneczną, Wesołą, Szkolną, Energetyczną, Grzybową oraz Sosnową. W ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Laskowcu i Teodorowie - VI, VII, VIII i IX etap” wykonano sieć kanalizacji sanitarnej  grawitacyjno - ciśnieniowej w technologii PVC i PE w zakresie średnic od 110 do 250 mm wraz z przyłączeniami do granicy pasa drogowego i posesji prywatnych wzdłuż wykonanej sieci o łącznej długości ok. 3 912 mb. Budowa ta miała na celu poprawę stanu środowiska naturalnego i podniesienie standardu warunków sanitarnych mieszkańców tego obszaru.

Całkowity koszt zadania wyniósł: ok. 1 mln zł brutto.

Wykonawcą zadania inwestycyjnego jest firma: MULTIKOM Andrzej Nakielski z Ostrołęki.Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 14:05
 

Czy wiesz, że...

Pięćdziesięcioro najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu spędziło wakacyjny wtorek 20 sierpnia na wycieczce w Warszawie.

Dzieci odwiedziły Teatr Syrena, gdzie miały okazję zobaczyć kulisy pracy w teatrze oraz poćwiczyć swoje zdolności aktorskie. Poznały zadania twórców przedstawienia: reżysera, scenarzysty, garderobianej, kostiumologa i wielu osób, bezpośrednio zaangażowanych w realizację spektaklu. Okazało się również, że pierwsze próby aktorskie nie są łatwe, a warsztat wymaga pracy i wielu ćwiczeń.

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości