header image
Strona główna Inwestycje Wizualizacja nowego budynku Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury
Wizualizacja nowego budynku Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina-Wójt Gminy Rzekuń   
czwartek, 03 listopada 2016 12:42, 1834 odsłon

Wójt Gminy Rzekuń uprzejmie informuje, że trwają prace projektowe nad rozbudową i przebudową istniejącego budynku OSP w Rzekuniu na potrzeby Gminnej Biblioteki i przyszłego Ośrodka Kultury.

Podjęcie tego zadania jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców naszej gminy. Zadaniem przyszłej instytucji kultury będzie integracja mieszkańców oraz wychodzenie z szerszą ofertą kulturalno-edukacyjną dla różnych grup społecznych, zwłaszcza dla młodzieży. W obiekcie znajdzie się szereg pomieszczeń, w których będą mogły być prowadzone różnorodne zajęcia, a także sala widowiskowa dla około 200 osób.

Druhowie z OSP Rzekuń zachowają odrębne pomieszczenia.

WARIANT I

Wizualizacja:

WARIANT II

Wizualizacja:

 

Poprawiony: poniedziałek, 07 listopada 2016 11:00
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Zaścianek Mazowsza" ogłosiło nabór wniosków o przyznanie pomocy nr I/2022 oraz nr II/2022 w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje dotyczące Przedsięwzięcia MILA - Miejsca Integracji i Lokalnej Aktywności oraz Start Produkcji i Usług.

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości